Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Szokások, etikett

A kérdés

Szerintetek mi a célja azzal Meghan hercegnénak hogy majdnem minden protokoll- és etikett szabályt megsért?

Valamint miért olyan stylistja van aki csak a sötét színeket ismeri??

nov. 11. 14:36  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Katalin stílusa modern , de kifinomult.

Meghan meg olyan, mint egy” trampli.” Miért nem szól neki valaki, hogy a sötétebb tónusaihoz a legrosszabb választás a sötét szín?? Értem én, hogy kikerekedett szülés után , de ezek nem is illenek se hozzá, se a titulusához.

# 1/2Időpont nov. 11. 14:39 Privát üzenet
Nincs célja szerintem, csak amerikai fekete, belenőtt abba, hogy bármit csinál, az szebb-jobb-több, mint amit a fehérek csinálnak.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 25. 05:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért birkák az emberek?
Milyen az ausztrál protokoll és etikett?
Milyen a holland protokoll és etikett?
Mi a különbség az illem, etikett és protokoll között?
A volt osztályfőnököm tegeződni akar mindenáron, holott 23 évvel idősebb nálam, én hülyén érzem magam attól, hogy folyton erőszakoskodik, hogy tegezzem, mit tegyek, hogy ne sértsem?
A mellény utolsó gombját a nőknek is nyitva kell hagyniuk?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Szokások, etikett rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!