Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kérjek meg egy ismeretl...

Hogyan kérjek meg egy ismeretlen fiút az iskolaból hogy lenne e a parom szalagavaton?

Figyelt kérdés
És ha segitetetek es megkerdezek valakit es azt kerdezi hogy, hogy hogy engem kerdeztel meg akkor mit kene valaszolni hogy ne jojjek ki cikin?

#fiú #szalagavató #felkerni #ismeretlent
2019. nov. 15. 17:52
 1/4 anonim válasza:
Odamész és kész, nem kell parázni.
2019. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindig az egyenes út a legegyszerűbb.


"Neked már van párod a szalagavatóra? Ha nincs, én szeretném, ha párban lennénk."

2019. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mit kéne válaszolni? Csak tudod miért épp őt akarod felkérni. Na, pont ezt az indokot kell mondani.

Mellesleg szerintem ismeretlennel nem sok esélyed van, én tuti nemet mondanék, olyan hirtelen és spontán lenne ez az egész, ha egy idegen felkérne erre.

2019. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én rendkívül fantáziadúsan ezt mondanám: Szia, lennél a párom a szalagavatón?

(-Igen. - Oké, köszi!

(-Nem. - Rendben, köszi.)

(- Miért éppen én?- Mert éppen rád gondoltam.)

2019. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!