Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok ajándékot adni...

Szoktatok ajándékot adni azokban a díszzacskókban, amit ti kaptatok? Vagy esetleg gyűjtitek, kidobjátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtjük és abban adjuk tovább az ajándékokat. Ált. családon belül megy ez, inkább pároméknál, nem a zacskó érdekli őket. Nem is szoktunk ezért írni a kis lógós cetlijére, mert úgy azért nem lenne olyan jó.
2010. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha teljesen jó állapotban van, akkor sokszor továbbadom őket. Mi sem írunk általában a cetlire :-)
2010. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, gyűjtjük és tovább adjuk az ajándékot benne, ha szép állapotban van és a minta alkalomhoz illik. Ha ismerős zacsiba botlunk, csak nevetünk egyet. Elég drágák ezek a vackok ahhoz, hogy mindig mindenhez újat lehessen venni belőle, a célnak teljesen jó mert akkor már úgyis az ajándék a lényeg.
2010. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minek őrizgessük, amúgy tényleg nagyon drágák.
2010. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is továbbadjuk, ami jó állapotban van. A többit kidobom.
2010. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is tovább szoktam adni.Van itthon egy csomó,különböző méretűek,más alakalomra (karácsonyi,szülinapos,stb).És mi se szoktunk írni a cetlijére.

Persze amihez valami nagyon szép emlék kötődik,vagy olyan embertől kapom,azokat megtartom magamnak emlékbe.Vagy ami nagyon szép,azokat is :D:D De abból csak 2-3 db van.

2010. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Én is csak azokat tartom meg, amit különleges alkalomkor/személytől kaptam, de ez nálam is csak 3 db. A többit továbbadom. :)

Velem is volt már, hogy az osztálytársamtól a sajátomban kaptam vissza, mi is csak egy jót nevettünk rajta. :D

2010. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én ma köszöntöttem fel barátnőmet, és olyanban adtam oda az ajándékot, amit mástól kaptam, de örülök, hogy ezzel nem vagyok így egyedül :-)))
2010. júl. 19. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk anyának karácsony másnapján az első dolga, hogy kivasalja a csomagolásokat :D
2010. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
...haveromnak eccer direkt olyan zacsiban adtam a piát a szüléjére, aminek a kartonja már meg volt írva...az anyósom kapta házassági évfordulóra....jót röhögtünk...
2010. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!