Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mit csináltok a...

Csajok, mit csináltok a felszaladt, kilyukadt harisnyával, térdfixszel? Gondolom kidobjátok.

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan lány, aki bizonyos ellenérték fejében nekem adná, minthogy kidobja? Nem értem mért nem találok senkit, pedig jó ideje keresem. Most komolyan, mindenki jól járna, én is, de legfőképpen a lány, mert némi pénzhez jutna a számára már úgyis használhatatlan harisnya, térdfix helyett. Szóval csajok, ti mit gondoltok erről?
2011. júl. 30. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Én ingyen is neked adnám, de minek az neked? :D
2011. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 harisnyababee ***** válasza:
Neeem, ki nem dobnám semmi pénzért!! Sokkal jobb dolgokra szoktuk őket használni..;)Sokkal sokkal többet érnek annál, minthogy lazán belevágjam a szemétbe!!
2011. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 szamóca.. ***** válasza:

mennyit adnál egy harisnyáért?:D

ebből fogok megélni basszus, úgyis naponta tönkreteszek legalább egyet kb :D

2011. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Biztos, h tudni akarod? :) Am kedvesemmel eléggé rá vagyunk kattanva a lábra, harisnyákra. És pár napja a barátnőm előállt pár izgi ötlettel, ami picit változatosabbá bizarabbá tenné a dolgot. De ehhez kéne használt harisnya, vagy térdfix, amit valaki más használt. Na azóta h említette ezeket a dolgokat bújom a netet, de semmi használhatót nem találtam sajna..:S Vagy már nem élnek a honlapok, vagy nem válaszolnak a megkeresésre. Szal kezdek reményvesztetté válni, h sikerül harisnyát szereznem..

Rem nem csak szívatásból mondod, h adnál. Bár tisztában vok vele, h ezért a témáért egy csomó oltást kapok, mert a sok korlátolt ember nem tud mmit kezdeni a nem átlagos dolgokkal. Szal ha csak szívatásból írtad, akkor egy sorral fentebb ott a véleményem, viszont ha komoly, akkor vhogy megegyezünk, de ingyen semmiképp nem fogaom el.

2011. júl. 30. 13:35
 5/25 A kérdező kommentje:
Ha küldesz privát üzit, egyezkedhetünk..;)
2011. júl. 30. 13:36
 6/25 szamóca.. ***** válasza:

tudod, jó pénzért mindent - legalábbis sokmindent.:D

a baj csak az, hogy átadni nem tudom, mert hogy nem találkozok veled az fix. szerintem legtöbb nőnek ez a problémája a kéréseddel:)

2011. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Jó hát ez tiszta sor, én sem személyes átvételre gondoltam, annyi lehetőség van a posta sokmindent megold.:)

Am nem hinném, h ez lenne a gond, ugyanis támogatót kereső fősulis csajoknak tettem fel a kérdést, hirdetésben, mikor tudjuk, h azért a támogatásért mit kell csinálniuk..Na ha ezt bevállalja, akkor ne mondd már, h gond lenne neki az elhasználódott harisnyáját valami úton módon eljuttatni, OK, lényegesen kevesebb lóvé, de ezért még sz@pnia sem kell, csupán harisnyát hordani, és ha elhasználódott vhogy eljuttatni. Ami honlapot meg találtam az sajna halott, de dobom a linket, h lásd mik vannak:

[link]

2011. júl. 30. 14:05
 8/25 anonim ***** válasza:
Én eladnám neked, csak attól függ, hogy mennyiért, mert eléggé lusta vagyok, így a fáradságomat meg kell fizetni! (Nyilván nem 10 ezer forintra gondoltam.) 19L :)
2011. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Biztos hülye vagyok, de miért nem a barátnőd használ el egy harisnyát?
2011. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ő is használja napi szinten, és pont ezért kellene valaki más elhasznált harisnyája, mert az teljesen más fless, mint a kedvesem harisnyái, teljesn más lehetőségeket rejt, és nagyban feldobná a dolgokat. Am, a barátnőm harisnyái sem lesznek ettől mellőzve, azoknak is megvan a maguk szerepe, sőt csak úgy izgi az egész, ha csak más csajszi harisnyája kapna szerepet a dologban, hát akkor az elég gáz lenne. Szal no para..:)
2011. júl. 30. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!