Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiak! Miért a falakat vagy...

Férfiak! Miért a falakat vagy épületeket pisilitek le állandóan?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy férfiként ez könnyű dolog, de legalább ne a falat, járdát vizeljétek össze, ha két lépésre ott van egy fa vagy bokor. Amellett legalább nem látszana meg és olyan büdös sem lenne.
2020. jan. 3. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
A kutyáktól tanultuk. Előnyünk, hogy nem szarjuk össze a járdát.
2020. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Te hol laksz, én elég ritkán látok falat lehugyozó férfiakat.
2020. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
79%
Irigy vagy ugye????? :D
2020. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
szerintem régiófüggő. Csak tipp,de minél nagyobb egy város annál kevesebb a fa/bokor. Vagyis annál valószínűbb, hogy a falakat veszik célba. Kisebb településen meg minden sarkon van egy fa vagy bokor. Utcai vizelés általában együtt jár a komolyabb szintű ittassággal. Akkor meg mindegy :) ahol jön ott kiengedjük.
2020. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert onnan nem fúj a szél,hogy visszahozza a nadrágra .
2020. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy fa mögött látszik, hogy éppen pisilek, egy fal mögött meg nem. És igen, ott nem fújja vissza a szél a nadrágomra, míg egy fa mögött igen.
2020. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk mi lenne, ha nem állnátok le úton útfélen összevizelni mindent? Nem btudtok időben elmenni. A nők miért nem gugolnak le mindenhová?
2020. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Azért az fal slagoltatik le, mert az lelketlen állat.
2020. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
#7: mert az baromi kényelmetlen. Ha nekünk is guggolva kellene pisilni mi is inkább tartogatnánk. Ha a nőknek is ennyire egyszerű lenne akkor Ők is megtennék. Viszont én annyira ezt a jelenséget nem vettem észre. Még Bp.-n sem volt tömeges a jelenség. Ott is inkább a hajléktalanok voltak az elkövetők. A fal felé fordulva kevésbé esélyes hogy látják illetéktelenek a szerszámot.
2020. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Én nem szoktam az utcán vizelni.
2020. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!