Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésről mik a vélemény...

Körülmetélésről mik a vélemények? Nem tudom megcsináltassam-e. Orvosi oka nincs csak jobban tetszik. A fitymam allandoan hátrahuzva tartom

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki körülmetélt és szivesen megosztaná tapasztalatait?az kérem irjon privát üzenetet köszönöm

17/F



2018. júl. 29. 17:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
Ha egészségügyi szempontból nem indokolt, akkor eszem ágába nem lenne. Amúgy azt tudod hogy akkor fizetős ám a dolog?
2018. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen azzal tisztaban vagyok.:)
2018. júl. 29. 18:01
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

Tudod mit,csináltasd meg,de önszántadból csak akkor tudod ,ha elmúlsz 18 éves .Addig e kérdésben is szüleid döntenek .

Legalább lesz 1 olyan dolog,amit egész életedben bánni fogsz .

Ide olyanok nem jönnek,akik a körülmetélés élményeit akarják megosztani .Legfeljebb olyanok,akik kényszerből estek át ilyenen .Ők is csak addig amig a seb gyógyul,vagy valami probléma merül fel műtét után .

2018. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Miért bánná, én sem bánom, sokkal jobb így (én is önszántamból, orvosi ok nélkül döntöttem mellette). Megcsinálják TB alapon is, de azt alaposan fontold meg, kit választasz, megbízható orvost keress, ne egy hentest.
2018. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem feleslegesen teszed ki magadat ennek, főleg ha amúgy problémamentes és hátul tudod tartani. Nem egyszerű a gyógyulás és nem mindig úgy sikerül a műtét ahogy akarod...


Ha elég régóta hátul hordod, úgyis egyre kevésbé akarja majd fedni (főleg ha közben nőtt is a farkad)

2018. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen a mutet utani vegeredmenytol felek hogy nem olyan lenne amilyet szeretnek.:/
2018. júl. 30. 19:25
 7/27 anonim ***** válasza:
34%

Már írtam,nagyon kevés az olyan aki őszintén bevallja ,hogy rosszul döntött.Több ennek a hátránya,mint az előnye .

De erről 1 orvos sem beszél,mert akkor mellékestől eshet el.

Arra viszont nagyon kíváncsi lennék,az a férfi doki aki ezt nálad elvégzi,metélt e .

Tőle kérjél véleményt.Neki biztosan vannak nagyon jó tapasztalatai .

A természet semmi olyat nem alkotott az emberre,ami felesleges lenne,legfeljebb nélküle is lehet élni .

2018. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 szamo77db ***** válasza:
14%
Más ember örül, ha nem kell adott esetben műtétre mennie. Te meg passzióból akarsz menni. Tudod mit? Nem érdekel, mert ez hülyeség.
2018. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%

Normális ember ha nincs semmi baja a péniszével örül neki és örül ha nem kell orvoshoz elmennie mert valami gondja van és meg se fordul a fejébe,hogy megcsonkíttassa a nemi szervét és több hetes gyógyulási időnek tegye ki magát,majd újabb hónapok míg a hegek halványodnak,amik azért örökre ott maradnak.Nem is túl szép látvány.Sok metéltnek a szexhez és az önkielégítéshez is síkosítóra van szüksége,mert anélkül nem megy egyik se.Meg mehet a cukkolás és a beszólogatás is miatta.


Szerintem ha semmi bajod nincs felejtsd el.A legtöbb nő nem is látott még metélt péniszt mert a világon a férfiak 3/4-e nem metélt.

2018. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Én metéltként valóban használok krémet, de ehhez nagyon könnyen hozzá lehet szokni és mindent egybevéve pozitív tapasztalataim vannak. Az pedig kit érdekel, hogy mások mit szólnak hozzá? Ha számomra fizikailag és lelkileg jó, akkor csitu van. Ráadásul ki akarja egész világ előtt mutogatni? Ezek abszolút nem releváns érvek. Illetve eddig minden partneremnek nagyon tetszett. Úgyhogy nem kéne végletekbe sem esni.


Ettől függetlenül egyetértek azzal, hogy orvosi ok nélkül nem igazán lenne rá szükség és felesleges tortúra válna belőle.

2018. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!