Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kell állandóan pisilnem...

Miért kell állandóan pisilnem 26 éves férfi létemre?

Figyelt kérdés
Főleg akkor ha iszok rendesen. Itthon még el megy de ha nem itthon vagyok es nincs wc a közelben az elég kellemetlen tud lenni. Fiatalabb koromban amikor iskolába jartam en a suliban soha nem pisiltem nem is ereztem azt hogy kellenne, mindig csak itthon pisiltem. Középiskola mosdójában egyszer sem voltam bent az évek alatt most meg ez van.

2018. aug. 15. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott az urológus?
2018. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Prosztata gondjaid lehetnek.

Menj el urológiára, Peter Griffin is elviselte, pedig ő aztán...:D

2018. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ha iszol rendesen akkor normàlis dolog.

Mennyit pisilsz?

Szomjazol is nagyon?

Esetleg fogytàl?

Lehelleted nem picit ,,alkohol" illatú?

Azèrt kèrdezem lehet cukor is a hàttèrben.


De ha csak pisilsz akkor többet iszol.

2018. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat igen ez valoszinu prosztata problema vagy nem irtad miota all fenn ez a problema mert lehet egy felfazas is ha nem tul regen irany az urologia ott megmondjam mi van.
2018. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Pisilsz is eleget ha úgy érzed, hogy kell, vagy csak az inger van és nem sok megy? Mert ha megy is rendesen a vizelet akkor a cukrod kell megnézetni, ha pedig inkább a vizelési inger van és nem igazán megy a vizelet akkor a prosztatára kell gyanakodni, vagy felfázásra. Esetleg 1 hónapon belül volt valami alkalmi óvszer nélküli szexuális kapcsolatod?
2018. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudok pisilni rendesen. Csak sűrűn kell sajnos. Ha meg nem iszok eleget az se jó mert nagyon szomjas leszek. Szexuális kapcsolatom soha életemben nem volt. Koszi a válaszokat.
2018. aug. 15. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmész a házi orvoshoz,elmondod a problémád,és elküld laborba .Más betegség is lehet a háttérben,nem csak urológiai.
2018. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lemérni az alkalmanként ürített mennyiséget és az alkalmak számát, ebből meghatározható, hogy megfelelő-e a folyadék bevitel. Ha az alkalmanként ürített mennyiség 1 dl alatt van, az már a valóban fokozott ingert jelenti. Kérdés, mióta áll fenn az állapot ? Az is előfordulhat, hogy vesekő (vesehomok) ürülése (fájdalmak nélkül) fokozza a vizelési ingert.
2018. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
megoldodott?lehet sok a stressz.
2018. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!