Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan előzhetném meg azt,...

Hogyan előzhetném meg azt, hogy ne legyen ekkora hatással rám egy film?

Figyelt kérdés

Néhány film mély benyomással van rám. és miután megnéztem, más az életfelfogásom a gondolkodás menetem, az érzéseim. Tisztában vagyok vele hogy az csak egy film. De mégis olyan életre vágyom mint amit láttam. És "befolyásol".Vagy csak azért lehet mert még túl gyerekes vagyok? Alapjáraton komoly vagyok és magabiztos.De egyszer egyszer másra vágyom, arra ami egy számra jó filmben játszódik le.Ez így elég gyerekes tudom.

16/L


2010. júl. 23. 23:39
 1/9 A kérdező kommentje:
De egyszer egyszer másra vágyom, arra ami egy *számomra* jó filmben játszódik le.Ez így elég gyerekes tudom.
2010. júl. 23. 23:40
 2/9 Autumn válasza:
100%
Még alakul, fejlődik a személyiséged, így ez teljesen normális. Mondhatnám, h ne járj moziba, vagy zúzd be a tv-t, de kár ellene tenni. :) Használd ki ezt a korszakot s válogass érdemes alkotásokat.
2010. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlságosan is jó a beleérzőképességed,és a fantáziád. Én is így vagyok. Miután megnézek egy filmet hosszasan gondolkodok a film tartalmáról, arról amit érzek utána,napokig hatása alatt vagyok képes vagyok pl egy szomorú filmen ha eszembe jut pár nap után is sírni:D, néha bele is képzelem magam egyes filmekbe. De ez ellen nem tudsz mit tenni,max annyit, hogy nem nézel filmet.:) De ez lehetetlen. Volt, hogy egy egy film közben jöttem rá dolgokra amikről magamtól nem igazán jöttem volna rá és ez segített sok mindenben.

Azzal nincs semmi baj, ha jó a beleérzőképességed.

2010. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egy jó film, és biztosan nem ok nélkül tetszik az, ami.
2010. júl. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok vele:]

tipp:mondogasd azt magadban mikor nézed hogy "ez csak egy film,az emberek pedig csak színészek, és egy kamera veszi őket"

rám a Vámpírnaplók tett ilyen nagy befolyásolást, egy 2hónappal ezelőtt mikor végignéztem az első évadot.. olyan akartam lenni mint ők..azóta sikerült valamennyire lenyugodnom :]

16/l

2010. júl. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok vele, nyugi, nem lesz tőle semmi bajod...

19L

2010. júl. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok néhány filmmel:9

Egyébként ez nem feltétlenül rossz. Néha azt mondom, de jó lenne, ha úgy lenne, mint ott, de ez idővel elmúlik :) Max jobbá tesz:)

2010. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 24. 17:59
 9/9 anonim válasza:
en is igy vagyok vele, amikor megneztem a schiller listajat egy napig nem tudtam enni es altalanos lehangoltsagban szenvedtem, de lehet hogy csak azert volt mert ez a film valos esemenyek alapjan keszult.....a legjobb megoldas szerintem az hogy a kopvetkezo filmnel tudatosan oda figyelsz arra hogy ne eld bele magad annyira. Az nem baj ha leszursz belole 1-2 tanulsagot, mert a filmekbol is lehet tanulni...
2010. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!