Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit gondoltok arról aki az...

Ti mit gondoltok arról aki az uszoda öltözőjében fürdőruhában zuhanyozik?

Figyelt kérdés

2020. márc. 5. 15:41
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
12%
Mi van azokkal akik a sajátneműeket szeretik? Nem vagyok szégyenlős mert nincs is miért, de egy meleg ne nézegessen zuhanyozás közben. Hallottam olyat akire így másztak az arcába egy amúgy sem olcsó helyen. A közös zuhanyzóban. Meg tudom érteni aki nem maga mutogatós. Ma már más világot élünk. Sajnos az erkölcsi értékrendek is változnak.
2020. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Atyavilág, micsoda bátor férfiak, „jaj, csak meg ne lássanak, mert akkor mi lesz“


Az uszoda vizét azért kell klórozni, mert máskülönben határértéket meghaladó mennyiségű kórokozó volna benne. Így is össze lehet szedni egy jó kis kötőhártyagyulladást, középfülgyulladást stb. Ezek a kórokozók a fürdővendégek testéről (izzadság, váladékok, széklet stb.) kerülnek a vízbe. Ha rendesen letusolna mindenki, éspedig tusfürdővel a fürdőruha által egyébként fedett helyeken is, akkor nem kellene annyi klórt engedni a vízbe, és kevesebb lenne a fertőzés is.

2020. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%
én is abban zuhanyzom
2020. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Én férfiként nem zuhanyzok egy szál faszba és nem azért mert annyira szégyenlős lennék. Amúgy nyilván más nőként, egyberészesbe, mert úgye az nem derül ki hogy melyik nem iránt érdeklődik.
2020. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon megértem! Anyukák mennek a női öltözőbe a fiúgyerekeikkel együtt, a zuhanyzó meg ugye az öltözőből nyílik.
2020. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hová tegyék az anyukák a fiúgyerekeiket, ha éppen apuka nélkül vannak uszodában? Milyen kár történik, ha ott van egy fiúgyerek?
2020. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát csak az, hogy bámulják a meztelen nőket... :/
2020. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%

És azzal mi a baj, ha egy kisgyerek lát egy meztelen embert?

Évmilliókig nem volt belőle semmi probléma, csak most van?

Ráadásul az őseink erkölcsösebbek voltak, mert volt egy olyan illemszabály Afrikában, hogy nem bámulunk a nők lába közé.

2020. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A női mell káros a gyerekekre!


A csecsemőkre különösen veszélyes!


:D

2020. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó 2 ti nem is nők vagytok, akkor ne pofázzatok.

Ha egy nő meztelenül szégyelli magát egy rakás bámészkodó 6 éves fiú előtt, az teljesen rendben van.

2020. ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!