Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, ti uszodában meztelen...

Lányok, ti uszodában meztelen zuhanyoztok vagy fürdőruhàban?

Figyelt kérdés
A zuhanyzóban nem vagytok szégyenlősek a többiek előtt? Vagy na függöny? Kort is írjatok

2019. márc. 6. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Leveszem az úszódresszt mert dresszben nem tudok tisztálkodni. Megszoktam. Nincs függöny. 19
2019. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindig meztelen,nem zavar ha vannak bent! 36N
2019. márc. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fürdőruhában nem is lehet teljesen letusolni mert a dressz alatt nem jön le a bőrömről teljesen a klóros víz. Persze fürdőruhában állok a zuhany alá, úgy öblítem le magam így a dresszemből is amennyire tudom kinyomkodom a klóros vizet, picit átöblítem hogy mégse úgy tegyem el zacskóba mert azért idő mire az uszodából hazaérek. Aztán rendesen letusolom magam meztelenül. Alapból az uszodába vannak öltöző fülkék, de van külön női és férfi öltöző is fenntartva aminek külön fürdő része is van. Ott a fülkék közt jó az elválasztás, függöny nincs de elég nehezen lehet belátni, meg alapból nők között minek takargassam meg szégyeljem magam, ezt például sosem értettem.
2019. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Zuhanyozni meztelenül szoktam. Csak így tudok rendesen tusolni. 39
2019. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!