Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A filmekben miért nem köszönne...

A filmekben miért nem köszönnek a telefonba ez amerikában tényleg így van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én pl sok olyan filmet láttam már, amiben köszöntek, de pl. ha olyan helyzet van, vagy nemrég beszéltem az illetővel, akkor egyből a lényegre térek.
2010. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt meg nem vettem eszre:D En is amerikai vagyok, en koszonni szoktam.
2010. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Amerikai magyar esetleg, nem?
2010. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk elmondta az angol tanárunk. Állítólag azért nem köszönnek a telefonba, mert ők úgy gondolják, hogy egy tárgynak minek köszönni (az más dolog, hogy a tárgy végén egy személy van).
2010. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi a váloszokat még most sem értem igazából ...lehet hogy akkor ez csak a filmekben van így.
2010. júl. 29. 16:36
 6/17 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam ennek a tanarnonek a "logikajat".

Onaluk, a telefon felvevevesenel a "hello" az a koszones. Nem mondjak meg kulon tessek, stb, es minek is.

2010. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Onaluk, a telefon felvevevesenel a "hello" az a koszones."


Ha megfigyeled, a filmekben még ennyit sem mondanak.

2010. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolso: Igen, es a filmekben cipoben vannak otthon (abban masznak fel az agyra, stb) es fogkrem nelkul mosnak fogat. Gondolhatnad, hogy a valo elet != filmek...
2010. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Hat én azt figyeltem, hogy élőben sem köszönnek, csak nevén szókitják esetleg a másikat... Mit vársz el? Amerikaban nem élnek emberek, csak munkagépek, haszonszerzo tárgyak. Nomármost minek "tisztelj meg" egy targyat, egy munkagépet azzal, hogy köszönsz neki... Ebből is latszik az ottani mentalitas...
2010. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolso

Ezt tanitottak, amit leirtal a zocializmus alatt a kapitalizmusrol. Mivel most mar "ki" mehetsz, menj es gyozodj meg, hogy igaz e amit hiszel. M.o-on lfelbuksz es senki nem nez rad. Meglepodsz, hogy Amcsiban, tobb segitod lenne.

2010. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!