Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Amerikában tényleg köszönés...

Amerikában tényleg köszönés nélkül teszik le a telefont, vagy csak a filmekben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Olvastam egyszer egy "amit az amerikai filmekből megtanultunk" vicces gyűjteményt, és közte volt, hogy telefonban sose köszönnek a beszélgetés elején és végén. Ergo valszeg nem. :)
2011. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A végén még szoktak elköszönni (néha), de az elején semmi és nem is mondják,hogy ki az,csakhogy kit keresnek.
2011. máj. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

...hja!

Nem azt mondják, hogy : helló,

hanem azt, hogy : halló.....

2011. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Az USA-ban elek es a normalis emberek szoktak koszonni, bemutatkozni es a hivas vegen elkoszonni kiveve ha telemarketingesek, akiket epp elutasitottal, mert akkor nem szolnak tobbet, csak elhalkul a vonal.
2011. máj. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudtam,hogy így csinálják.Viszont én magamtól nem köszönök családon belül,se ha felveszem a telefont, se ha leteszem.Nagyon ritkán teszem meg,hogy köszönök.Idegeneknek mindig köszönök.Na de azért normálsinak tartom magam,szerintetek?Ti nem csináltok ilyet,hogy családon belül nem illedelmeskedtek?
2011. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11:52: hat ez eleg erdekes! En nem tudnam elkepzelni, hogy ne koszonjek. "Elvileg" illene koszonnod. Tehat amikor felkelsz es talalkozol a csaladdal szemelyesen, akkor sem koszonsz vagy csak a telefonnal vagy ilyen?
2011. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gargya Márk válasza:
Csak a b u nkó b uzik !
2011. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezen en is sokat gondolkodtam:Pde tobb mint val.hogy koszonnek a valo eletben:)
2011. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálnak ilyet, de ebben semmi gáz nincsen, ha ismered az illetőt annyira hogy tudd, nem sértődik be ha nem köszönsz, akkor szerintem ez teljesen elfogadott... Családtagoknak én sem nagyon szoktam köszönni.
2011. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!