Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Törökországban élők! Mennyire...

Törökországban élők! Mennyire gyakori ott az unokatestvérek közötti házasság?

Figyelt kérdés
A sztori: neten megismertem egy török srácot másfél éve, kicsit beleestem, viszont egy furcsaságra felfigyeltem: egy lánynak a szexi fotóit lájkolgatja, akivel egyezik a vezetéknevük: Demir. Úgy tudom ez gyakori vezetéknév ott, de: ez a lány a fiútestvéreivel fűben vagy ágyban összebújva fetrengős képeket oszt meg, a bátyjábak az ölében ül stb, ez nekem kissé furcsa mert én nem ülök soha az öcsém ölében. Namost vagy a fél város Demir, cagy beigazolódik a női megérzésem hogy a “pasim” a saját unokatestvérével kavar. Ahányszor mi jóban vagyunk, a csaj búvalbaxott szelfiket és idézeteket tesz ki, ha összeveszünk repdes, kicsit sok az egybeesés. Aki ismeri azt a kultúrát adjon egy kis felvilágosítást pls. Köszönöm.

2020. máj. 2. 15:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igen, beteg dolog neten külföldiekkel ismerkedni, időpocsékolás, erre már én is rájöttem, az ilyen kommenteket előre is köszönöm. 😀
2020. máj. 2. 15:57
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésed nagyon rossz, ahogy a témához való hozzáállásod is. Nem az unokatetsvérrel van a gond, hanem azzal, hogy csak a netről ismered.


A sráccal találkoznod kéne személyesen és beszélgetni. Megismerni őt, és megtudni, hogy mit i akar tőled és te mit tőle - ha egyálatlán akarsz tőle bármit is. A neten azt lájkol meg posztol, amit akar - a valóság az valóság.

2020. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem.
2020. máj. 2. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan 20% körül van az unokatestvér-házasságok aránya, de ebben a másodunokatesók is benne vannak. Inkább a társadalmi réteg a döntő, a műveltebb értelmiség ott is úgy áll nagyjából hozzá, ahogy mi.
2020. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gyakori törökök koreben, de ha valami keletről jött kurd srácot szedtel össze (ez is gyakran előfordul, sokszor találkoztam lányokkal, akik mondjak jaj nekik is török ferjuk/pasijuk van, és jaj de jó, aztan igy mesélnek az életmódjukrol meg szokásaikrol és rogton le lehet vágni, hogy kurdokrol van szó - volt lány aki nem is értette a kulonbseget :')), akkor simán elofordulhat, naluk gyakoribb meg ma is.
2020. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 szia, nem kurd, az apja családja grúziából települt oda, az anyja török. De akkor ott a fiú-lány testvéreknél ez az összebújás megszokott? Ez is kicsit fura nekem, lehet csak az én családomban felnőtt testvérek nem csinálják ezt.
2020. máj. 2. 18:34
 7/11 A kérdező kommentje:
A csaj meg Szürke Farkas fan, úgyhogy azt is kizárnám hogy ő kurd lenne.
2020. máj. 2. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem megszokott az ilyesmi meg párok kozott sem (marmint ilyen social média mutogatása bármilyen intim jellegű helyzetnek).
2020. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a korán nem ellenzi az unokatestvérek közti házasságot.

Minekután a törökök muszlimok így megeshet.

2020. máj. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 lehet hogy az ilyen ultranacionalistáknál mint ez a csaj gyakoribb az ilyen kapcsolat? Őrzi mint egy régi török hagyományt? 😂 Full smink miniszoknya stb egyébként, nincs rajta kendő stb.
2020. máj. 3. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!