Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves 28-30 közötti fiúk ti...

Kedves 28-30 közötti fiúk ti mit gondoltok erről a storyról?

Figyelt kérdés
Kb. május óta írogattam egy ilyen korú sráccal a Fb.-on, már ismertem azelőtt, mert a gyerekkori szerelmem volt. El voltam keseredve mert a házasságom sajnos már romokban hevert, két gyerekem van ebből a házasságból. Ez a fiú nagyon szépeket írt nekem, hogy el tudna fogadni, meg számíthatok rá bármikor. Minden nap beszéltünk. Két hónap után "együtt" is voltunk. Aztán találkozgattunk is, de nem sokszor. El voltam keseredve, a házasságom azóta tönkre ment, de nem ez miatt a kapcsolat miatt, ha minden tökéletes lett volna a férjemmel maradok és nem kezdek mással. Most a srácnak új munkája van messzebb dolgozik, már az is rossz volt mikor 2-3 napig nem keresett, de volt már hogy 6 napig sem és akkor én írtam neki. Azt írta hogy nagyon fáradt, és ne haragudjak, meg jogos amiket írok, de majd igyekszik... Szóval nem tudom hogy mi a helyzet. Lehet hogy már le akar rázni? Csak kihasznált? Pedig olyan őszintének tűnt :(

2014. okt. 10. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
hat sajnos jo a megerzesed tenlyeg csak kihasznalt es ez bisztos ,hogy kocsogseg volt a reszerol de hat sajnos ilyenek is vannak.
2014. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
89%

Tudja a fene, h kihasznált-e. Ha te nem tudod, mi sem tudjuk.

Szerintem nem.

2014. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 CptTomato ***** válasza:
88%

Bár némiképp fiatalabb vagyok...

igen le akar rázni...


De ne add fel szépeket mindenki tud mondani ha szeretne :)

2014. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mit csináljak most ? :( Keressem vagy várjam meg amíg ő keres? Tapadni sem akarok rá mert akkor lehet még jobban elijesztem :(
2014. okt. 10. 12:43
 5/15 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy szóljon ha van valakije vagy hogy ha ennyi volt, de azt mondta hogy ez nem így van, meg fura vagyok meg biztos nekem van valakim :(
2014. okt. 10. 12:46
 6/15 A kérdező kommentje:
ez már régebbi beszélgetésből volt, lehet hogy ezek csak kifogások
2014. okt. 10. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Akit érdekelsz, az keres téged, aki szeretne veled lenni, az talál rád időt, akinek hiányzol, az megtalál.......a többi mind kifogás.....
2014. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ez igaz, én még reménykedem, bár a remény hal meg utoljára :(
2014. okt. 10. 13:05
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Olyan 60 -40 százalékot adnék a kihasználás javára.

Tudatosítanod kell magadban ,hogy egy elvált gyerekes anyaként nem tartozol már az olyan jó fogások közzé.

Lentebb kell adni az igényeket.

2014. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen, mert ahogy mondják a külső nem minden :( ahhoz hogy valaki el tudja fogadni a másik ember múltját ahhoz komoly érzelmek kellenek. nem csak ígéretek, hanem tettek.
2014. okt. 10. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!