Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok a wc-n ülve kávézni?

Szoktatok a wc-n ülve kávézni?

Figyelt kérdés
Párom rendszeresen hordja be a kávét maga mellé, ha a wc-n trónol. Nekem ez nagyon furcsa, ahonnan én jövök ott nem szokás.

2020. júl. 4. 07:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult már párszor, de nem szoktam olyan sokáig maradni általában, hogy bevigyem.


Ismerek olyat, aki rendszeresen igen.

2020. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan tartom higienikusnak vagy gusztusosnak, hogy ott zabaljak vagy igyak, ahol a dolgaimat vegzem :D Se enni, se inni nem szoktam a wc-n.
2020. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
én még szarni is
2020. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem:D
2020. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mustafa33 ***** válasza:
86%
Tudod mi nem mindegy? Fal mellett szarni, vagy szar mellett falni...
2020. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Ennek nem sok értelme van. Olyasmit szokás bevinni, ami időtöltésnek jó. Cigaretta, könyv, keresztrejtvény, rádió, telefon, stb. A kávét felhajtja az ember, és kész, tehát semmi értelme bevinni, több idő lerakni úgy, hogy ne boruljon fel, mint meginni. Nem mondom, egy melegszendvicssütő a hozzávalókkal még megtenné, azzal el lehet szórakozni, de kávé?
2020. júl. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek a kávézás egy szertartás, nem egyből issza meg, hanem ízlelgeti, mit tudom én
2020. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát külön nem szoktam erre így rákészülni, hogy beviszem a kávémat a fürdőszobába, de olyan elő szokott fordulni néha, hogy reggel 10 percem van elkészülni, és ebbe bele kell férnie a vécézésnek, felöltözésnek, reggelizésnek, mindennek, hogy berohanok a vécére a reggelivel és ott eszem meg. Multitaskingolok. :D
2020. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A +60 évem alatt sohasem éreztem késztetést arra, hogy sok időt töltsek a klotyón trónolva. Vagy jön, aminek jönnie kell, vagy megyek a dolgomra, és elintézem később, amikor megvan az "ihlet". A kávé különben is olyan élvezeti cikk, aminek meg kell adni a módját. Rákészülni, és minden pillanatát kiélvezni.
2020. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!