Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk! Férfiak! Piszoárnál Ti...

Fiúk! Férfiak! Piszoárnál Ti mindig kihagytok egy helyet a másik mellett. Vagy annyira nem figyeltek oda rá. Oda álltok a másik mellé is?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 11:34
A kérdező szavazást indított:
Én mindig kihagyok egy helyet
Én oda állok a másik mellé is
41 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem használok piszoárt.

F

2020. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak akk használom ha muszáj és mindig látom a szemem sarkában h keresik h mit veszek elő -.-
2020. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Normális férfi mindig mosdóba pisál.
2020. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
71%

En ha tehetem,inkabb a fedelesbe csurgatok...

Egy talan ide vago felirat

"Ha kicsi a pocsod kozelebb kell allni, nem kell a wcbol balatont csinalni"

2020. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Én a rendes wc-be pisilek, alsós koromba megkaptam, hogy pici azóta csak ha nagyon kell akkor használok nyílvános wc-t. Piszoárba soha nem pisiltem a 13 év alatt (22 vagyok).
2020. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem szívesen használom a piszoárt.Mert ha nagyobb nyomással távozik a vizelet visszaverődhet rám néhány csepp.Inkább a fülkébe megyek húgyozni is.Abba tudok akár 150 centi távolságból is vizelni.
2020. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

Nem használok piszoárt. Ha nincs szabad wc, akkor inkább visszatartom.

Nem is értem, hogy miért népszerű ez a szar.

2020. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Hemi the killer válasza:
59%

5-ös

Nincs túl kis fasz, csak túl tág punci.

Amúgy megértem a problémád, én is hasonlóan voltam vele.


Én kihagyok helyet, és valóban nem túl higiénikus, de szerintem a normál slozibólis visszaverődnek cseppek.

2020. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak közvetlen valaki mellett van hely, akkor inkább várok. Ha vannak normális válaszfalak és távolság a piszoárok között, illetve mozgásérzékelő és valami gumi vacak, hogy ne csapódjon vissza róla a vizelet, akkor amúgy én sokkal jobban preferálom a fülkés wc-hez képest a piszoárt, kényelmesebb és legalább nem kell semmihez se hozzáérnem, még a wc kilincshez se. (reagálva arra, hogy nem értik miért népszerű)
2020. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
79%
Ha nem muszáj, nem állok a másik mellé, de a szükség nagyobb úr. Eltartott vagy 30 éves koromig, mire sikerült elérnem, hogy képes legyek mások meleltt állva is pisilni.
2020. júl. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!