Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezt illik előre bejelenteni,...

Ezt illik előre bejelenteni, megkérdezni?

Figyelt kérdés

Sokszor találkoztam olyannal, aki kijelenti, hogy akkor most ad egy puszit, vagy megkérdezte, hogy adhat e egy puszit. Én ezt általában bejelentés nélkül szoktam, végülis csak egy puszi. Illene ezt előre bejelenteni, netán megkérdezni az illetőtől, hogy adhatok neki egy puszit?


22F



2020. júl. 25. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kulturált, nem akarja, hogy letámadásnak érzékeld,

azért jelzi, hogy mire készül.

2020. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Illik, de legalábbis mozdulatilag lassítani, mert meg is ijesztheted vele a nőt ha hirtelen vagy. Erőszakosnak tűnhet, és ismeretlentől egy erőszakos mozdulat azonnal védekezést vált ki.
2020. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vagytok olyan viszonyban. Vagy pedig például randin, ha jól sikerült, elköszönéskor mehet. De amúgy ha pl csókra gondolsz, akkor látni fogod a másik reakcióját is, hogy mit reagál, ha elindulsz, hajolni kezdesz felé. De ha érzed, hogy van ott a szikra, akkor mehet a puszi, meg ha a csókra is úgy reagál, hogy nem húzódik el, bennevan ő is, akkor rendben. De szóval pl egy családtaggal ha ültök a kanapén, és meghitten susogtok éppen valamit, vagy nem is kell ez a susogás; de szal ha érzed és tudod és egyértelmű, hogy meghitt közegben vagytok, és tudod, és érzed, hogy ő is szeret, és nem fog tőle kiakadni, hogyha megpuszilod, tehát ha kölcsönösen szeretitek egymást, vagy kölcsönös a szimpátia, akkor megpuszilhatod. Ha tehát tudod, hogy a másikat nem zavarná; (sőt még lehet, hogy örülne is nek.)
2020. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Én például nem vagyok híve az arcra puszira. Ha megkérdezik vagy ki jelentik akkor felkészülök rá, főleg ha idegenek vagyunk. Ráadásul ha többször találkozok ugyanazzal az emberrel meg is mondom h ezt hanyagoljuk. Eleve heges az arcom nem szeretem ha össze vissza adjuk a bacikat meg ilyenek... Nemtől függetlenül így állok hozzá. (persze a párom az más tészta)
2020. júl. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez olyan dolog, hogy ha már bejelentették vagy megkérdezték, nem mondasz nemet úgyse. Ezért nem bunkóság, ha nem kérdezed meg és nem jelented be, ha világos a szituáció, hogy puszi készül.
2020. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Személyszerint mondtam már nemet, arrebb huztam az arcom, es kozoltelem, hogy nem bocsi. Szferaa...
2020. júl. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!