Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Igaz, hogy a 80-as években...

Igaz, hogy a 80-as években divat volt a fiataloknál a mezítlábra húzott sportcipő?

Figyelt kérdés

2010. aug. 3. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugaton a Miami Vice hatására sokan hordták úgy, mert Don Johnson is mindig úgy hordta. Itthon nem tudom, mert akkor még csak gyerek voltam.
2010. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Divat az biztos hogy nem volt! Elvétve előfordult hogy valaki nem húzott sport zoknit a sportcipőhöz.

Az első modern sportcipők megjelenése óta előfordul nagyjából máig minden újabb évtizedben egyre gyakrabban.


Amúgy szerintem egy férfin a titokzokni mindig borzalmasan néz ki. Nálunk egy időben valamiért elharapódzót.


Inkább az a "szörnyű divat" volt kelet és kelet-közép Európában hogy fehér sportzoknit húztak mindenféle zárt lábbelihez.

Fehér sport zoknit hoztak leginkább fekete félcipőhöz (főleg (makkos) papucs cipőkhöz), és fekete bakancshoz is, és persze minden más bőr barna és fekete lábbelihez.

2010. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem !! !Én ma is minden cipőm mezítláb hordom !!! Pl magasszárú tornacipő, vagy adidas utcai cipő
2013. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!