Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hol, honnan tanulhatnék...

Hol, honnan tanulhatnék megtisztelő szófordulatokat, udvarias gesztusokat?

Figyelt kérdés

Tudom manapság ezeknek az értéke zuhanóban van, de én szeretnék ilyeneket tanulni, mert sokszor faragatlannak érzem magam ha nem a korosztályom (20 körüliek), hanem egy érettebb közösségben mozgok.

Lehet valahonnan egyáltalán ilyen tudást összeszedni?

(Persze triviális válasz a kérdésemre, hogy figyeljek meg másokat, de ez a leglassabb módja a dolognak, gyorsabbat keresek.)


2010. aug. 5. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondoltál?


[link]

[link]

[link]


A linkek az Országos Széchenyi Könyvtár Magyar Elektronikus Könyvtárába visznek, a tartalom szabadon letölthető, mert ezeken a könyveken nincs már jogdíj.


Nem olvastam egyiket sem, de remélem, tudtam segíteni. :)


Oké, én is leszedem! :)

2010. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehezen pótolható, ha nincs, de szerintem nálad nincs ilyen.

(hiszen az igényed megvan rá)

A figyelés mellett esetleg elég lehet az empátia.

Amit szeretnél, jólesően fogadnád, ha mások neked mondanák, viselkednének veled.

2010. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy rémlik, van olyan, hogy tánc és illem tanfolyam. Régen ismertem valakit, aki járt ilyenre. Azt nem tudom, mennyire mélyednek el az illemben, de talán kinyomozhatnád.


Esetleg a könyvtárból kölcsönözni valami modern könyvet a témában.

2010. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!