Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A nők vagy a férfiak ígérgetne...

A nők vagy a férfiak ígérgetnek többet?

Figyelt kérdés
És miért, kinek jó ez, ha nem teljesítik?
2010. aug. 6. 22:46
 1/5 anonim válasza:
egyénfüggő, sztem nem lehet általánosítani h a nők v a férfiak... és h miért és kinek is jó az rejtély számomra is, bár eléggé idegesítő egy dolog az biztos :S
2010. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy direkt nem teljesítik vagy szándékosan nem. Pl. megígéred, hogy leviszed a kutyát sétáltatni, de nem érsz rá mert közbejött valami. Megígérted, de nem tudod teljesíteni. Szerintem ezt nem kell elítélni, inkább azt aki ígérget minden jót aztán direkt nem teljesíti.
2010. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de várok még többet. A kérdésem inkább azokra az esetekre vonatkozik ugye, amikor az ígéretet rendszeresen nem teljesítik, elfelejtik stb.
2010. aug. 8. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik, és elég idegesítő is. Felvet valamit a csávó, valami programot, hogy csináljuk együtt, lezsírozzuk, aztán már másnapra elfelejti. És nem egy ilyen van. Nem tudom, ezek hol élnek. Vagy azt se tudják, mit beszélnek, amikor ígérnek. Esküszöm, akire most gondolok, A4-es határidőnaplót meg 8 tollat kap Karácsonyra.... 23/L voltam.
2010. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem általánosságban a férfiak ígérnek ezt-azt és vagy nem teljesítik kellően, v elfelejtik, v csak azért ígérik meg h megnyugodjunk stb... De biztos van olyan aki megtartja:) én pl inkább nem ígérgetek ha nem vagyok benne biztos h sikerül betartanom. 18/L
2010. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!