Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ajándékozás hogy működik?

Ajándékozás hogy működik?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, és tapasztalom is, hogy az emberek ajándékozásnál puszit váltanak. Van ennek vmi jelentősége? Mivan akkor, ha vki nem szereti, mégis rá van erőszakalva. Manapság sokszor ez a puszi csak képmutatás. Azért engem kinézhetnek, ha ajándék adásnál, ha kapok, ga adok nem adok puszit? Illetlen ez?

2020. szept. 28. 23:26
A kérdező szavazást indított:
Adok puszit ajándékozásnál
Nem adok puszit ajándékozásnál
Várom, hogy az adjon aki adja az ajándékot
Utalom a puszizkodást
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Utálom, de ha valaki mégis ragaszkodik hozzá, akkor csak az arcához érintem az enyémet, így nincs sértődés
2020. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem vagyok pusziellenes, de csak azoktól szeretem, akikkel tényleg nagyon jó viszonyban vagyok... és azért néha olyanoknak is ajándékot kell adni, akikkel más esetben nem is ismerkednék, pl. munkatárs, akivel nem pendülünk annyira egy húron, vagy családtagok. Én is látom, hogy a puszi a "szokás"... akit annyira nem bírok, annál a levegőbe puszilok, és ennyi, nem merem azt mondani, hogy "ne" :D.
2020. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ, kinek adom az ajándékt. családtagoknak, közeli barátoknak (kb 5) szoktam puszit adni.
2020. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!