Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nyilvános helyen mennyire...

Nyilvános helyen mennyire pofátlanság?

Figyelt kérdés
Uszoda, edzőterem, egyéb nyilvános öltözőkben mennyire ciki, ha fürdőruhában zuhanyzom? Sajnos szégyellős vagyok, nem tudok meztelenül, de szeretnék zuhanyozni.
ápr. 24. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. Uszodában nem is furcsa, amikor úsztam én is mindig úgy fürödtem, hogy kimossam a klórt a ruhából. Edzőteremben kicsit furcsább talán, ha csak azért felveszel egyet, de ha te így érzed komfortosan magad, akkor csináld így. Pofátlanságnak egyáltalán nem nevezném.
ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem érdekel, pofátlanságnak semmi esetre sem lehet nevezni, legfeljebb lesz, aki furcsállja, de ez meg lényegtelen.
ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam pofátlanságnak, mert a többiek ott vannak meztelenül és csodálkozva néznek rám, kb kinéznek onnan.
ápr. 24. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Furcsa, de megteheted.
ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEM, nem néznek rád, sem csodákozva, sem egyébként, ugyanis éppen azt nem illik ilyen helyeken, a másikat megbámulni, akár van rajta fürdöruha, akár meztelen.
ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5, De 😆
ápr. 24. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bámulod meg azokat, akik meztelenek, akkor nem.
ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!