Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire nagy férfiatlanság,...

Mennyire nagy férfiatlanság, udvariatlanság és mennyire undorító ha egy férfi/fiú, megüt vagy megaláz egy transznemű "nőt/lányt"? És ha csak transzvesztita?

Figyelt kérdés
Én fiúként imádom a lányokat és nem ártanék nekik soha! Bármikor megvédenék egy lányt ha arról lenne szó. Viszont eléggé konzervatív gondolkodású vagyok és tudom, hogy a nem születés kérdése. És egy kicsit cikinek is érzem, hogy ezt így kell magyarázni, mintha diszkrimináció lenne a normalitáshoz ragaszkodni. Nekem ne magyarázza senki, hogy ismerjek el egy férfit, nőnek, ha nem az. Azt se magyarázza, hogy időnként szeret nő lenni, úgy, hogy nem is az. Szóval, ők a szememben nem nők és nagyon helyesen az illemkönyvekben, ilyenek nincsenek is benne, mivel még egy normálisabb, jobb világban készültek. Szóval a kérdés adott. Ha egy ilyen ember provokál és ezért adok neki egy pofont, mennyire legyen miatta szégyenérzetem? Vagy ha például lerántom a parókáját vagy valami kis "kiegészítőjét"?

2020. okt. 8. 16:49
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te vagy a beteg, ha a problemajuk miatt meg el is iteled oket. Gondolod hogy Isten jo szemmel nezi, ha helyette itelkezel?
2020. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg, le a kalappal a magyar muvesz elott, de hanyan ismerik ot, hany emberre hatott a muveszete? Otmillio? Tizmillio? Jo ha ennyien ismerik ot es munkassagat. Es Freddyt? Egymilliard? Azert az lenyegesen nagyobb szam, o sokkal nagyobb hatassal volt a vilagra, ha mar a Hass, alkoss, gyarapits!" szavaknal tartunk.
2020. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Isten, az embernek azt adta, hogy ítélje el a bűnt. Egy normális ember pedig elítéli az ilyen embereket, mert betegesek és aberráltak, valamint nyíltan felvállalják, hogy b*zik vagy transzik. A normalitás pedig az, ahogy az ember működik természetesen. Csak én tanultam itt biológiát vagy mi van?? Ez legyen a legnagyobb problémájuk az életben... Vannak, akiknek 1000 x nagyobb problémáik van. Ez nem probléma, hanem beteges hajlam, aminek a gyógyulásához, erős akarat szükséges. Minden ilyen ferde hajlam gyógyítható. Ők nem nők, ők beteges és aberrált férfiak, ezért nem is ismerem el őket, sem nőnek, sem lánynak.
2020. okt. 8. 21:32
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Itt az egyetlen beteges és aberrált férfi az te vagy, aki azt hiszed, hogy normális dolog megütni vagy megalázni másokat csak azért, mert te nem értesz velük egyet valamiben. Kezeltesd magad!
2020. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Már megint itt egy globalista! Azt sem tudod, melyik versből és melyik költőtől van az idézet... Vatással, pedig senkire sem volt, kivéve a hippikre. Az hogy, sokan ismerik, nem jelenti azt, hogy sok követője is lett volna, akik olyannyira egyet értettek volna vele. Nem adott hozzá semmit sem a világhoz, az együttesén, meg néhány dalán kívül, ami eleve nem is egy új stílus, hanem egy már rég létező, akkor menő zenei irányzatot lovagolt meg.
2020. okt. 8. 21:43
 16/39 A kérdező kommentje:

"Itt az egyetlen beteges és aberrált férfi az te vagy, aki azt hiszed, hogy normális dolog megütni vagy megalázni másokat csak azért, mert te nem értesz velük egyet valamiben. Kezeltesd magad!"


Miért, mert csak a progresszív, liberális emberek azok akik egészségesek? Pont, hogy ők az aberráltak! Nekem ne mondja senki, hogy fogadjak el egy férfit, nőnek, amikor nem az. Teljesen normális egy transzit megütni véleményem szerint, mivel nem érzem nőnek, sőt... Férfinak vagy nőnek születni kell és nem választható! Ha szétszabdaltatod magad, akkor is ugyan olyan nemű maradsz, mint voltál, csak eléggé beteges.

2020. okt. 8. 21:47
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan üss meg akit csak akarsz,de hagyd ezt a

"Nem baj ha megütöm mert meleg ugye?" gondolkodást mert az tènyleg gáz.

2020. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
92%

"Freddie Mercury-t egy amcsi énekes"


Ő egy angol/brit énekes.


Nézd, ütögess embereket, de csak azért, mert a te prekoncepciód az, hogy senki sem fog a védelmükre kelni, még nem fog megvédeni a valós következményektől. Bárki a "tömegből" odamehet és leállíthat. Lehet pont egy lány, akiket annyira csodálsz (bár kétlem, hogy ez igaz lenne), lehet a transzi barátja, pasija, aki eltörné a kezed is.


A másik, hogy azt írod ez egy betegség. Nem tartom annak, de tételezzük fel a kedvedért, hogy az. Te ütögetsz és zaklatsz minden beteg embert? Van egy tolószékes faszi, akinek sorra bénulnak le az izmai és odamész megverni, mert beteg és nem úgy néz ki mint az átlag? stb.

Soha nem értettem, ha egyszer betegségnek tartjátok, akkor azzal hogyan kompatibilis, hogy meg akarjátok keseríteni az életüket még jobban?

2020. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
92%

Olyan álkérdést tettél fel, ami csak arra szolgál, hogy Magyarországon (is) élő kisebbségek ellen indulatokat szíts.


Ha nem is szólítasz fel senkit aktívan hogy így tegyen, sokat teszel az indulatoktól fűtött visszaszólásaidban azért, hogy ezeket a kisebbségeket megfoszd emberi méltóságuktól.


Őszintén remélem, hogy alkalmad lesz arra, hogy megváltozzon a véleményed, talán újraolvasva egy korábban válaszolót, és nem lesz szükséged arra, hogy a törvény tanítson meg egy már megtörtént cselekményed után.


A kérdésedre válaszolva: ha egy nálad jóval erősebb férfit nem ütnél meg csak azért mert nem tetszik rajta valami, akkor elég egyértelmű, hogy miért bántanál valakit, aki nálad gyengébb. Soha nem indokolt bárkit bántani, kivéve az önvédelem esetét.

2020. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges lelkületű keresztény embert megbotránkoztat, hogy Istenre hivatkozva ítélsz el és akarsz bántani olyan embereket, akik eltérnek tőled. A Biblia nem ezt tanítja.


Férfias cselekedetre hivatkozol, amit az illemkönyvekben látsz. Hát mi még óvodában tanultuk, hogy nem bántunk másokat.

2020. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!