Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire nagy férfiatlanság,...

Mennyire nagy férfiatlanság, udvariatlanság és mennyire undorító ha egy férfi/fiú, megüt vagy megaláz egy transznemű "nőt/lányt"? És ha csak transzvesztita?

Figyelt kérdés
Én fiúként imádom a lányokat és nem ártanék nekik soha! Bármikor megvédenék egy lányt ha arról lenne szó. Viszont eléggé konzervatív gondolkodású vagyok és tudom, hogy a nem születés kérdése. És egy kicsit cikinek is érzem, hogy ezt így kell magyarázni, mintha diszkrimináció lenne a normalitáshoz ragaszkodni. Nekem ne magyarázza senki, hogy ismerjek el egy férfit, nőnek, ha nem az. Azt se magyarázza, hogy időnként szeret nő lenni, úgy, hogy nem is az. Szóval, ők a szememben nem nők és nagyon helyesen az illemkönyvekben, ilyenek nincsenek is benne, mivel még egy normálisabb, jobb világban készültek. Szóval a kérdés adott. Ha egy ilyen ember provokál és ezért adok neki egy pofont, mennyire legyen miatta szégyenérzetem? Vagy ha például lerántom a parókáját vagy valami kis "kiegészítőjét"?

2020. okt. 8. 16:49
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Neeeeeeeem, nem ez nem a liberális álomvilágotok! Itt a rendőrök azért visznek el közszemérem sértés miatt, mert nem a társadalmi normák szerint öltözködsz és itt nem visznek el a rendőrök homofóbiáért. Ez nem Franciaország, költözz oda, ha ez kell neked! Itt nem félszekrények a liberálisok, itt inkább nekünk van mivel büszkélkedni ilyen téren.
2020. okt. 9. 17:14
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

A törvényt mindenhol be kell tartani. Nem azért visznek el, mert homofób vagy, hanem mert másokra támadsz.

Ja, nagy büszkeség megverni a gyengéket, nagyon férfias.

Hm...nem mondanám amúgy, hogy nincsenek félszekrények. Elég sok kigyúrt meleg és biszex ismerősöm van, bár a politikai beállítottságukat nem mindnek ismerem.

2020. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Aha... a metroszexuálisokra gondolsz?? XDD
2020. okt. 9. 17:21
 34/39 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkodom hogy melyik büntetendő... Egy pofon vagy az hogy gyermekek előtt mutogatja magát.
2020. okt. 9. 17:25
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még gondolkodj rajta egy kicsit, hátha meglesz a válasz.
2020. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
64%

Egy transzit ne nőnek,hanem transzinak ismerj el.Attól az mèg ember ès ugyanolyan jogai vannak mint neked.

Csak ennyi a "liberális álomvilág".

2020. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm is pont ilyen agresszív homofóbiával probálja kompenzálni, hogy a természet nem áldotta meg nagy szerszámmal.
2020. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Az emberség kóros hiányára utal, ha úgy érzed meg kell ütnöd valakit. Függetlenül az illető szexuális irányultságától, nem identitásától vagy bőrszínétől.


Az agresszió általad leírt formáit a törvény minősített formában bünteti.


Ha megengedsz nekem pár tanácsot:


1) Ilyenkor jól szokott jönni ha beiratkozol egy sportklubba, ahogy testileg fejlődhetsz. Ez általában helyreállítja az önbizalmad és nem írsz majd ilyen dolgokat, amiket később szégyellni, bánni fogsz.


2) Fogd vissza magad a válaszaidban, mert ha megáll a gyűlöletbeszéd esetedben, akkor abból eljárás lesz.


A wikipédiáról: "A gyűlöletbeszéd ... olyan szóbeli vagy írásbeli megnyilvánulás, amelynek célja valamely társadalmi csoport megalázása, megfélemlítése vagy a csoport tagjai elleni erőszak vagy előítéletes fellépés kiváltása. A gyűlöletbeszéd legtöbbször a nemi, faji, etnikai, nemzeti, vallási, vagy szexualitás szerinti csoportok ellen irányul."


A gyakorikérdések oldala kifejezetten tiltja egyes mondataidat. A kérdéses válaszaidat jelentettem, mert amilyen gyorsan csak lehet, el kell tüntetni őket, mielőtt mások (akár kiskorúak) is olvashatják.


Nem lennék meglepve, ha a szociális médiába is bekerülne ez a kérdés, a mostani felszított állapotban hihető volna, hogy hamar felkapják az ilyet.

2020. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
100%
en sose utnek meg egy transzit h nonek nez ki.
2020. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!