Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Biztonsági őrök miért ugrotok...

Biztonsági őrök miért ugrotok ha valaki hátizsákkal megy be az üzletbe vásárolni ?

Figyelt kérdés
Gyanús a hátizsákos hogyan lehet egy hátizsákba lopni hogyha az a hátamon van a kezemmel közben nézegettem az árut?
2020. nov. 15. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Off de tényleg elég idegesítő. Én mindig hátizsákkal járok de a Rossmannban állandóan követ a biztiőr pedig egy teljesen hétköznapi kinézetű csaj vagyok. Ha meg valamit elrakok akkor úgyis besípolok kifele menet szóval nem értem. Dm-ben szinte sehol sincs biztonsági őr mégsem lopok.
2020. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg csak tipp: lehet, hogy nem egyedül vagy és akkor a másik teheti bele a cuccot. De mi történt, mit jelent, hogy ugrottak rád?
2020. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszi magáról ilyenkor, hogy ő a helyi seriff. Túlbuzgó társaság.
2020. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké de így elmegy a kedvem a vásárlástól mert hiába értem, hogy ez a dolga de egy kicsit sértve érzem magam, miközben a gyerekek meg dobálják az árut az anyjuk meg nem szól rájuk.
2020. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam állandóan van a hátamon hátizsák, egy helyzetet leszámítva nem problémáznak.
2020. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy csak a hátizsáknak szól. Én is megfigyeltem, hogy - akár hátizsák van rajtam, akár táska nálam, - elég gyakran jön utánam, vagy más vásárló után a biztonsági őr a DM-ben.


Második ilyen alkalommal, mikor idegesített, egyszerűen szembefordultam vele a soron, mire megfordult, aztán én kezdtem követni. :-)


Egyszer meg egy másik DM üzletben, mikor idegesített ez a mögöttem koslatás, megfordultam, és jó hangosan megkérdeztem tőle, hogy meg tudná-e mondani, hogy hol találom a tamponokat és az intimbetéteket.

xD

2020. nov. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem oldaltáskám van, a DM-ben mégis egyfolytában követ az őr. Pedig alkalmi ruhában járok általában, a munkámból adódóan mindig eléggé ki vagyok öltözve. ezeknek vagy ez a hobbijuk, vagy munkakötelességük mindenkire rátapadni.
2020. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ez csak Magyarországon van. Én mindenhova hátizsákkal járok, de, hogy a biztonsági őr követett volna, csak otthon volt, és főleg a drogériákban. Frankó, amikor tamponért mész, és ott liheg a nyakadban.
2020. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem passzol ide de ma a Rossmannban elejtettem egy körömlakkot ami megsérült de mondtam a biztinek hogy kifizetem, így is lett és gondoltam ha már kifizettem hazaviszem de nem akarta oda adni a biztiőr amit kifizettem :D harcolnom kellett az áruért amiért fizettem.
2020. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

8-as vagyok. Ez, hogy fizesd ki, amit eltörsz vagy elejtesz, szintén nincs ott, ahol én élek. (Anglia)

Láttam már embereket üveg bort, tálca tojást elejteni, nekem is sikerült egyszer összemázgálnom a padlót két joghurttal, nem volt belőle probléma, mármint senki sem termett ott üvöltve, hogy akkor most rongálásért fizetni kell, hanem megkérdezték, hogy minden rendben van-e, és szeretnék-e másik két joghurtot a kettő helyett.

2020. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!