Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tegeződés fogorvossal?

Tegeződés fogorvossal?

Figyelt kérdés
Ha a fogorvosnő lezegezett kezelés közben akkor tegeződhetünk?Lehet véletlenül szólt tegeződve.Egyébként nálam néhány évvel fiatalabb nő.Mindketten nők vagyunk.
2020. nov. 28. 20:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
#10 Hagyjál már. Ember-ember. Nincsenek már kasztok.
2020. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
18%

11.-nek.


Nincsenek??? MUHAHHHAAHHHHHHhhhhAAAAAAAAAAAAA!

2020. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez a fogorvosnő részéről nagyfokú bunkóság. A pénz megbolondítja az egyszerű halandó fogorvos lányát és kezd arrogánsá válni. Te nem tegezheted le, sem vissza, amennyiben betartod az illemszabályokat. De udvariasan meg is kérheted, kb. így: legyen szíves ne tegezzen ! Vagy hallgathasz és tűrsz, mint egy kiskutya.
2020. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

Egy fenét.

Nincsenek már kasztok. De ha úgy gondolod, hogy vannak is, ki mondta, hogy a fogorvosé magasabb, mint a tiéd?


Nem kell hallgatnod és tűrnöd. Ajánld fel a tegeződést, ha mindketten nők vagytok, és hasonló korúak. Ebben nincs a világon semmi.

2020. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%
Én tegeződök a fogorvosommal, mert nálam fiatalabb, meg amikor először jártam nála, eleve tegezni kezdett.
2020. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mi van ?
2020. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

A fogorvos már eleve felajánlotta a tegeződést azzal, hogy ő tegez. Mivel nem tegezted vissza, ezért kissé zavarba jött, és amikor eszébe jut, akkor magáz.

Ha legközelebb tegez, akkor tegezve válaszolj, és majd lesz valami.

A 30+ korosztály még mindenképpen fiatalnak tekinthető, ahol a magánéletben is természetes a kortársak tegeződése.

2020. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
17 igen csak könnyebb lenne úgy tegeződni ha pl.mondta volna nem gond ha tegeződünk? Vagy a könnyebb kommunikáció végett javaslom tegeződjün,vagy egyszerűen csak tegeződhetünk? Úgy érzem nem nekem kell felajánlani,megkérdezni.Az hogy letegezett egyszer lehet a helyzet hozta úgy.Magyarázta mit csinál és egy résznél mondta ne haragudj tudom ez kicsit kellemetlen meg fáj.Valószínű így közvetlenebbül jött ki mintha azt mondja kérem ne haragudjon.
2020. dec. 8. 10:51
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

A fogorvos fogorvos, nem feltétlenül kommunikációs zseni. A kapcsolatteremtési képességével is lehetnek gondot.

De ennyit szerintem nem éri meg már foglalkozni vele, mert remélhetőleg nem jársz hozzá mindennap. :)


Szerintem egész egyszerűen ajánld fel vagy kérd meg, hogy tegeződjetek, mondván, hogy neked könnyebb. Lehet, hogy örülni fog neki, mert neki is könnyebb, vagy eleve így jobban szeret kommunikálni.

2020. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mindennap nem de holnap épp menni fogok hozzá 😀meg ha gyökérkezelni kell a fogam akkor még jó néhányszor.
2020. dec. 8. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!