Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pánikbetegséget diagnosztizált...

Pánikbetegséget diagnosztizáltak nálam. Ezt közölnöm kell a fogorvossal mielőtt megyek hozzá kezelésre?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha várható, hogy bepánikolsz, és arcon rúgod kezelés közben.
2020. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha a betegséged befolyásolhatja a vizitet, pl előtte olyan gyógyszereket kell bevenned, amelyek szedálhatnak, vagy esélyes, hogy kezelés közben rohamod lesz.
2020. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor én legutóbb voltam, magától kérdezte meg.
2020. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen közöld!

A jó ég tudja, hogy egy szimpla érzéstelenítőnél milyen érzékenységekre, kereszthatásokra kell figyelemmel lennie az orvosnak. Én pl. egyszer torokfájásra szedtem olyan gyógyszert, aminél le volt írva, hogy ha pszichiátriai betegsége volt az illetőnek, akkor erről tájékoztassa kezelőorvosát. És lehetett benne valami, mert amikor szedni kezdtem, első két éjjel rémálmaim voltak (amik egyébként sosem szoktak lenni). Szóval hatott az idegrendszeremre kőkeményen.

2020. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma már minden fogorvosnál ki kell tölteni egy adatlapot kezelés előtt, ahol többek között ez is kérdés, hogy szedsz e gyógyszert, pánikolsz-e stb.
2020. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden betegséget meg szedett gyógyszert kell közölni!
2020. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!