Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lesz idő amikor a Facebook is...

Lesz idő amikor a Facebook is lefog járni, és nem fognakl vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Emlékszem mikor még senki nem ismert olyat hogy FB- akkor volt a Myvip, és az volt a nagy téma. Most a FB a mindennapos téma, mindenhol, TV-ben is hogy keress meg FB-n minket meg minden...

Lesz idő amikor ez is lefog járni, és nem fognak már ezzel foglalkozni?

Sokára lesz ha lesz?



2012. jún. 3. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lefog járni, hanem le fog járni. Te nem érzed a különbséget? Fájdalmas...
2012. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
biztos el jön az az idő is
2012. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már az első is kötözködött: nem el jön, hanem eljön. :)


Egyébként minden csoda 3 napig tart, lecseng ez is, és lesz helyette más.

2012. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hamarosan kipukkan a facebook lufi, jön helyette más.
2012. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ilyen milliárdokat érő közösségi oldalra azért még nem igen volt példa, és support is elég rendesen van, meg adagolják az újdonságokat is folyamatosan. Az én véleményem az, hogy nem fog lejárni, sokkal inkább átalakul, már most is láthatjuk, hogy egyre multifunkcionálisabb, mármint saját kategóriáján belül. Ma még csak angry birds, meg ilyen arcade game-ek vannak ott, nemsokára már full 3D-s játékok fognak ott feszíteni, valószínűleg ez lesz (ha még nem az), az online reklámozás legfontosabb "helyszíne", ráadásul ameddig munkahelyeket teremt, és ilyen iramban fejlődik... Bármennyire is nehezemre esik kimondani, a facebook a közösségi portálok microsoftja. Ki tudja mit találnak ki a jövőre nézve, nyilván a meglévő funkciókat tovább fejlesztik (chat, üzenőfal, mittomén) biztos vagyok benne hogy minimum 10 évre előre be van ütemezve a dolog, az egyetlen ok amiért olyan amilyen, az hogy a felhasználók lépést tudjanak tartani a számukra elérhető technológiával. Megjegyzem, én egy 4-5 éves laptopot használok, de az angry birds-öt már nem bírja el...:) Egyébként a myvip, meg az iwiw közel sem volt ilyen volumenű... Sem a myspace, se semmi, ez a facebook... Nem mintha örülnék neki.
2012. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mustafa33 ***** válasza:
ha ha ha, mi az afaszbúk? múlthéten töröltettem magam.
2012. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, max felfüggesztetted a fiókodat, a rendszerbe ugyanúgy benne vagy, nem lehet törölni a felhasználót...
2012. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!