Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olvasnak a vécén az...

Miért olvasnak a vécén az emberek? Volt egy kollégám aki mindig könyvvel vagy újsággal vonult el a nagydolgára. Most a székelés előtt kell olvasni vagy utána még levezetésképpen? Sose értettem ennek a célját.

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Közben. Ha előre látod, hogy 15 percet fogsz a vécén csücsülni, viszel magaddal valamit, hogy ne a falat bámuld. Manapság telefont viszek magammal, de amikor az nem volt, a tusfürdős flakonok hátulját olvastam mindig. Nem jobb, ha magaddal viszel valami értelmesebbet?
2020. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, bámuljam a csempét?! Volt, hogy izgalmasat olvastam és elfeledkeztem magamról,alig bírtam felállni mert elzsibbadtam.
2020. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

"Miért, bámuljam a csempét?!"


A nagy dolgot csak én szoktam 1-2 perc alatt elintézni?:D

2020. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

ezt kábé olyan mint a "lelki"szemeteinktől a valóságban úgy szabadulunk meg:hogy kihánjuk közös erővel közös akarattal népjóléti urbánusosan

a vonattöltés alá közepé elé-s ezzel így "élünk"

a leki szemét fizikai manifesztálódása

a testet öltött kiüresedés

2020. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sokáig tart, van, hogy félórát is benn ülök. Közben olvasok. Irigylem, akinek pár perc alatt sikerül.
2020. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki kevés rostot eszik, ezért ritkán megy nagyvécére, és sokáig tart, az unalmas lehet, ezért. Aki több rostot eszik, gyorsabban végez általában.
2020. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!