Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok karácsonykor képesla...

Szoktatok karácsonykor képeslapot írni? Ha kaptok akkor örültök neki?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 07:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most összesen 4 db-ot írtam meg - kettőt rögtön át is tudtam adni, annyira közel voltak a kiszemeltek, kettőt pedig postán küldtem el a címzetteknek.


Vannak még, akik a hagyományos változatot szeretik - idősebb korosztály persze. Így tudtam kedveskedni Nekik...

2020. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

#7 Mert sokszor olyanok írják egymásnak, akik amúgy más módon nem is érintkeznek egymással.

Lelkiismeretnyugtató pipa a to-do listen.

2020. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam és szeretek. Természetesen csak azoknak küldök, akik szintén igénylik, és nem azért, mert illik, hanem, mert tudom, hogy örülni fognak neki. Valahogy teljesen más egy kézzel készített lapot kapni, mint valami giccses digiális szemetet Facebook-on, amit már ötödik éve kűldenek köbe.
2020. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Igen. Figyelmes!
2020. dec. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
25-30 db között szoktam küldeni minden karácsonykor. Szerencsére egyik rokon / ismerős sem olyan rideg, kiégett, önző és lélektelen mint az itt hozzászólók egy része!
2020. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!