Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik “felmondani”,...

Hogyan illik “felmondani”, elmenni végleg egy körmöstől?

Figyelt kérdés
Nem régóta, szeptember óta járok egy nagyon kedves lányhoz megcsináltatni a körmeim, viszont nem vagyok megelégedve a munkájával. Nem szeretnék többet hozzá járni. Hogyan lehetne ezt kultúráltan, esetleg valamilyen kifogással közölni vele? Hogy szokták ezt mások?:D

2021. jan. 2. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Egyszer csak nem kérsz többet időpontot.

Nem tartozol magyarázattal a közértesnek sem, ahova eddig rendszeresen jártál, de találtál jobbat és olcsóbbat. Simán otthagytam a fodrászomat,

mert túl drága volt. Nem jelentkeztem be többet, pedig nap mint nap elmegyek az üzlete előtt, köszönünk is egymásnak. Találtam egy másikat és oda jelentkeztem be.

2021. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, nem kérsz időpontot. Nincs joga haragudni.
2021. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Én még sosem élveztem el egy körmöstől, de ízlések és pofonok, van, aki a fájdalomra gerjed, hát istenem, nem vagyunk egyformák.
2021. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan? Ki is röhögne ha felhívnád ezzel, hogy többet már nem akarsz menni.

Szerinted én felhívtam a régi autószerelőm mikor nem mentem már hozzá? Drága volt és szarul dolgozott.

Fodrászomtól sem köszöntem el, mert az meg állandóan többet vágott mint akartam. Direkt mondtam neki, hogy max 8 mm-t vágjon erre nem egyszer 2 centit levágott.

2021. jan. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!