Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Házfelújításkor meg szoktátok...

Házfelújításkor meg szoktátok kínálni a munkásokat étellel, itallal, kávéval?

Figyelt kérdés
Családi ház külső felújítása lesz, különböző munkák, szóval pár hétig eltart. Mindig lesz otthon valaki a családból is. Én úgy gondolom, hogy a munkások hoznak majd magukkal hideg élelmet, üdítőt. De érdekel, kinél mi a szokás, megkínáljátok-e valamivel a munkásokat.

2021. febr. 2. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kávét biztos elfogadnak, a többit megkérdezheted előre is.
2021. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak hűtött ásványvízzel kínáltuk őket. Volt, aki hozott magával, volt, aki örült neki.
2021. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kávéval, üdítővel, ásványvízzel mindig kínálok, de nem azért, mert elvárás, csak mert miért ne. Egyetlen volt eddig, aki megkérdezte, hogy "sör van?", és nem úgy tűnt, hogy viccel, na, azt se hívtam többet.

Ételt azt maguknak intézik.

2021. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Mi a baj a sörrel milyen jól esik nagy melegben .
2021. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kávéval, ásványvízzel.
2021. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor en festokent dolgoztam Magyarorszagon akkor volt aki kaveval, uditovel, asvanyvizzel kinalt. Olyan is volt aki semmivel. Meg akkor sem mikor 40 fok meleg volt es a vizem is felmelegedett amit vittem magammal.


Kulfoldon meg teljesen megszokott hogy nem kinalnak semmivel, az a ritka ha megkinalnak uditovel.

2021. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Annyit fizetek a munkájáért, amennyit kér, ezen kívül szerintem nem tartozom neki semmivel. Persze ha emberileg szimpatikus, akkor szóba jöhet, de pusztán azért nem, mert ott dolgozik.
2021. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kávéval szoktak kínálni és jól esik mert ott nem tudok kávét főzni. Van aki kínál sütivel de az nagyon ritka és nem szoktam elfogadni
2021. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha mi nem kávézunk, kávéfőzőnk sincs, nem is tudom, hogy kell főzni, akkor a 3in1 por is jó, ha esetleg megkínálnám őket? Bár kávéscsészém sincs. ;)
2021. febr. 6. 14:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi kávéval, üdítővel és vízzel kínáltuk őket. A 3 in 1 szerintem teljesen jó, azt bögrébe is lehet tölteni.
2021. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!