Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a fű illegális akkor miért...

Ha a fű illegális akkor miért gyártanak mégis cannabis leveles cuccokat?

Figyelt kérdés

Pl: ma vettem egy öngyújtót amire rávan irva, hogy "hemp" (kender) és van rajta egy levél.

Meg táskákon is rajta van stb.


2010. aug. 16. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van a hűtőmben cannabis, mert a flavin7-nek egy kiváló terméke.Persze nincs benne a tudatmódosító anyag, csak a jótékony hatású olajak.
2010. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
akkor a kés, pisztoly, koponya, vér, stb... is illegális? Az csak a jele. Amúgy a fű, mint minden más drog, kis mennyiségben gyógyhatású. De ez lényegtelen. A fontos az, hogy ez menő, és a jele nem illegális, csak maga a füvezés.
2010. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

mert annak idején bob marley kultuszt csinál ebből...

maga a szimbólum nem tiltott.

csak az a vicc, amikor olyan emberek használnak ilyen kitűzőt vagy öngyújtót, stb... akiknek fogalmuk sincs róla.


konkrétan van egy csoporttársam egyetemen, akinek Legalize the Weed feliratú kitűzője van, holott egy totál lúzer csaj, még inni se ivott, nem hogy füvezett volna...

és soha életében nem hallgatott reggaet se,... szóval, ez így cink.


a múltkor az állatorvosunk nyakában lógott egy bőrmadzagon egy cannabis leveles medál... na utána néztem nagyokat. most akkor ő igen vagy csak lúzer?:D


két élű fegyver.

2010. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

A fű sajnos nem annyira illegális mindenki egy perc alatt hozzá tud jutni,ha akar nem büntetik eléggé szerintem és ezekkel h ilyen cuccokat árulnak ami mint előző fogalmazta "menő" azzal a lendülettel a gyerek tuti kifogja próbálni... szerintem ha komolyabban vennénk ezeket a dolgokat, ha komolyabb büntetést kapnának a dilerek akkor nem lenne semmi probléma, de az nem állapot szerintem ami most megy...

18F

2010. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
sztem tök ciki és égő ha valaki ilyen cuccokat hord.
2010. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Tehát aki nem iszik, nem füvezik az lúzer és cink? Szép világ...
2010. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az a lúzer, ha magára aggatja, pedig nem is él vele...

érted?!!!

egyáltalán nem ciki, ha valaki nem él ilyenekkel,

de ne ettől akarjon menőbb lenni!!!!

2010. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem is k.va gáz, ha valaki ilyen cuccokban jár
2010. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a szimbólum az illegális, hanem maga a dolog. És persze hatalmas divat.
2010. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!