Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen születés napi ajándékna...

Kokas Lajos kérdése:

Milyen születés napi ajándéknak tartjátok a fát?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, ha a szülők minden évben egy fát ültetnek a gyermeküknek szülinapjára (nem feltétlenül a saját kertjükbe), később akár közösen is ültetnek születésnapokon fákat?
2010. aug. 16. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hová ültetni, én nagyon örülnék neki. :)
2010. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Környezettudatos és kreatív. Szerintem nagyon jó ötlet, én örülnék, ha a szüleimtől ilyet kapnék ajándékba.
2010. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Végül is bárhová ültethetitek. lehet olyan helyre ahol minden nap látod, de lehet egy távolabbi kiránduló hely, ahová egy külön program ellátogatni. Nem is gondolnátok mennyi olyan hely van a lakhelyetek környékén, ami közterület és szívesen veszi a jegyzői hivatal, ha valaki parkosítja.
2010. aug. 16. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű ötlet
2010. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó ötlet:)
2010. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Izraelben ez a hagyomany mar nagyon regi.
2010. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmmm... bölcs dolog. És milyen fára gondoltál? Gyümölcs vagy ami nem terem? Fenyőfa esetleg? Fűz? Sokfélét lehet.
2010. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, csak kell hozzá olyan gyermek, aki értékeli, ha CSAK ez az ajándék.
2010. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én próbáltam. Először nem biztos

, hogy a fa az érték a gyermek szemében, hanem a program. Közösen dolgoztunk, aztán szalonnát sütöttünk és később visszajártunk rendet tartani a környékén. Ma már a kereszt fiam az aki igényli, hogy menjünk a fájához.

2010. aug. 20. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!