Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok valamit mondani...

Szoktatok valamit mondani arra, amikor a másik fél a bókotokat megköszöni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogyha a külföldiek mondanak egy bókot és én megköszönöm akkor ők mindig mondják, hogy szívesen. Számomra ez nagyon idegen, mert én akkor használom a szívesen/nincs mit stb. szavakat, ha valaki a segítségemet köszöni meg. Egy bók megköszönésére egy mosollyal vagy valami egyébbel válaszolok nem szívesennel. Egyértelmű, hogy szívemből mondtam, máskülönben nem mondtam volna a bókot... Szóval ez csak nekem furcsa vagy nektek is?
2021. febr. 21. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Nekem meg az a furcsa ha valaki megköszöni a bókot mivel sokszor tapasztalom azt hogy fel se fogják nem értékelik

Pl: tök jó lett a frizurád erre a válasz áhh nem is ilyet akartam stb.

Ilyenkor szoktam azt mondani hogy a szó amit keresel a köszönöm

2021. febr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt szoktam mondani hogy szívesen.Mindegy hogy miről van szó,ha hallom hogy köszönöm,nekem alapból az a válaszom,hogy szívesen.
2021. febr. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!