Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Mit tennétek, ha az...

Lányok! Mit tennétek, ha az utcán egy bicikliző fickó megmarkolná a feneketeket?

Figyelt kérdés

Ma sajnos ez történt velem. Sétáltam a barátnőmmel, jött mögöttünk egy biciklis. Miközben megelőzött, megmarkolta a fenekem... :( Meglepetésemben csak ráüvöltöttem, hogy mit képzel, de nem tudtam mit tenni, mert már rég továbbkarikázott és hátra se nézett. Utána sokáig még nagyon zaklatott voltam. :( Ilyenkor mi a teendő? Nagyon megalázott ez a perverz állat. :(


25/L


2010. aug. 17. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg semmit, mivel meglennék lepve előszőr is.Addigra meg már úgy is elhajtana jó messzire.

Vannak ilyen p.arasztok. Ne foglalkozz velük. Ha tudod akkor kerüld el az ilyen helyzeteket.

2010. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

hajrá csajok ne hagyjátok magatokat.. :)

szidod a k.va anyját mást nemigen tudsz csinálni...

bár ha van nálad egy 9mm-es magnum.. :)

2010. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha elérném, löknék egy nagyot a biciklijén.
2010. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Lerúgnám a bicikliről.
2010. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Markold meg a farkát, de úgy, hogy a kezedbe marad.
2010. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Becéloznám, és hozzávágnék v.mit. Na nem a fejéhez, mert nem megölni akarom, csak azt, hogy elfirkáljon, és adjak neki egy szép nagy szilvát szilvát a szeme alá. Ha nem tudnám ezt megcsinálni, legközelebb, mikor meglátom, szándékosam elé állnék, és megkapná a szilvát.
2010. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom a csajok miért húzzák fel ennyire magukat.:D

Én nem venném rossz néven ha egy csaj megfogná a seggem vagy a f@szom:D Persze csak ha jó csaj.D

2010. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam ilyenekre, de az a baj, hogy abban a szituban úgy ledöbbentem, hogy csak pár mp késéssel reagáltam, amikor már rég megelőzött, és hiába ordítottam utána, nem sokat értem vele. :(


A fiú válaszolónak üzenem, hogy annak is örülne, ha egy idősebb, neki egyáltalán nem tetsző csak úgy megmarkolászná a s*ggét? Azért húzzuk fel magunkat ezen ennyire mi nők, mert rohadtul megalázó, sértő, kiszolgáltatva érzi magát utána az ember. Nem tudom pontosabban visszaadni.


A gázsprayről mi a véleményetek? Érdemes magamnál hordani ilyen esetekre?

2010. aug. 20. 23:21
 9/20 A kérdező kommentje:
Bár most utánanéztem, és azt írja, hogy támadásra utaló magatartás esetén lehet használni... Azt sem szeretném, ha visszanyalna a fagylalt, és még nekem lenne belőle bajom.
2010. aug. 20. 23:30
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tedd túl magad rajta. Elhiszem, hogy megalázó, de már nem tudsz mit tenni. 2 éve Sófokon, nyaralás alatt sétáltunk anyámmal, meg az öccsével estefelé, mikor egy kocsi lelassított mellettünk és megfogta anyám fenekét. Hát, nagyon kiakadt, mi meg röhögtünk, mert elég vicces volt a szitu. Aztán ő is röhögött. Vannak ilyen bunkó állatok, de hidd el, már rengeteg lánnyal megcsinálták ugyanezeket a "poénokat". Nyugodj meg, ha legközelebb megtörténne ilyen, rúgd vagy lökd le a bicikliről.
2010. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!