Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Mit tennétek, ha az...

Lányok! Mit tennétek, ha az utcán egy bicikliző fickó megmarkolná a feneketeket?

Figyelt kérdés

Ma sajnos ez történt velem. Sétáltam a barátnőmmel, jött mögöttünk egy biciklis. Miközben megelőzött, megmarkolta a fenekem... :( Meglepetésemben csak ráüvöltöttem, hogy mit képzel, de nem tudtam mit tenni, mert már rég továbbkarikázott és hátra se nézett. Utána sokáig még nagyon zaklatott voltam. :( Ilyenkor mi a teendő? Nagyon megalázott ez a perverz állat. :(


25/L


2010. aug. 17. 22:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Én valószínűleg azzal a lendülettel a biciklije kerekébe rúgnék, és remélhetőleg felborulna. Koncerten már volt részem nem egyszer ilyen zaklatásban és gondolkodás nélkül visszarúgok, úgy, hogy oda sem nézek :D Amúgy dögölnének meg az ilyenek.
2010. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Szerintem a gázspray jó ötlet, nekem is van állandóan, fiú létemre, de azt tudnod kell, hogy ilyen esetben valószínűleg nem állna melléd a törvény, ha a fickó lépne valamit. Persze, ez nem valószínű, mivel gondolom nem mutatkozol be neki... de ennek ellenére én azt még itt nem tartom indokoltnak.

Nehéz ebbe belegondolni, mert nem vagyok lány:D... de szerintem is talán az a legjobb, ha hozzávágsz valamit vagy valami olyan sértőt kiabálsz utána, hogy arra mindenképp feligyeljen:D

2010. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, de ez nem minősülne szexuális zaklatásnak? Ha az, akkor indokolt a gázspray, nem?
2010. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 pelgrim ***** válasza:
Ajánlanám, hogy felejtsd el minél hamarabb, de legyen benned elegendő önbecsülés, hogy ez többet ne fordulhasson elő.
2010. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám elérni, hogy ez ne fordulhasson elő még egyszer?
2010. aug. 22. 22:30
 16/20 anonim ***** válasza:

Nagyon megalázott ez a perverz állat. :(


Lehet, hogy kihívoan öltöztél..

Ha nem akarod, hogy ilyesmi megtörténjen, akkor ne hívd fel a figyelmet magadra!

Egyébként nagyon elítélendő, amit a biciklis csinált, de nem sokat tehetsz az ilyenek ellen.

2010. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Csinosan voltam felöltözve, de nem kihívóan (testhez tapadó ruha, magas sarkú), de szerintem ez távol állt a kihívótól, nem lógattam ki a bájaim...


Azért zsákba nem akarok bújni, igenis szeretek csinosan öltözködni.

2010. aug. 22. 22:51
 18/20 pelgrim ***** válasza:
08-22 22:30 Nem tudom, de biztos az, hogy minél több tiszteletet tanúsítasz az Én Vagyok iránt benned, annál kisebb az esély hogy ez még egyszer előfordul. Igen, öltözködj továbbra is csinosan, de ne feledkezz meg isteni kilétedről.
2010. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ma 15:08-as: Bocsi, de nem teljesen értem, amit írtál, kifejtenéd részletesebben?
2010. aug. 26. 17:54
 20/20 pelgrim ***** válasza:

tegnap 17:54

Ha keresztény vallásos nevelésben részesültél akkor biztosan ismered Názáreti Jézus kijelentéseit mint „Én vagyok az út, az igazság és az élet, ...” vagy „Én vagyok a kapu, ...” és ehhez hasonlókat. Ezzel nem saját személyére célzott, hanem az Én Vagyok-ra, az Isten egyszülött fiára, leányára, a Krisztusra minden emberben. Ez nem más mint minden ember isteni kiléte, mert az ember valójában Istennek nem teremtménye, hanem fejleménye, mint a fának a levele, ez nem azonos az ember gyakran nagyon 'felfújt' személyiségével.


E saját isteni kilétünk elismerése és tisztelete megóvhat bennünket nemcsak olyan kellemetlen dolgoktól ami veled történt, hanem még olyan dolgoktól is mint balesetek vagy betegségek, stb.

2010. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!