Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem fura hogy huszonévesen...

Nem fura hogy huszonévesen még mindig azt mondják Rám hogy csókolom?

Figyelt kérdés
Például 12 évesek nekem még fura mert nem tartom magam öregnek
2021. márc. 9. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek nem tudják úgy belőni mások életkorát, mint mi felnőttek. Nem tartozol a generációjukba, ezt érzékelik, de különbséget már nem tudnak tenni, hogy akkor kb mennyi idős is lehetsz. Normális.
2021. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
A "Csókolom" számodra régimódi? Oké, mondjuk téged én se "Csókolomoználak" le, de például én is szoktam "Tiszteletem" , "Kézcsók" meg ilyesmi köszönéseket alkalmazni.
2021. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja én is szoktam így köszönni csak saját magadra nézve fura látni hogy látnak mások
2021. márc. 9. 15:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura,amikor csókolommal köszönnek rám a gyerekek.Na de ők nem tudhatják,hogy az illető pontosan hány éves is,csak azt látják,hogy tőlük idősebb,és ezt tanították nekik a szüleik hogy az idősebbeknek csókolomot szokás köszönni.Nekem is ezt tanították,és én is ugyanígy köszöntem gyerekként,gondolom téged is így taníthattak,mint általában mindenkit.Ez így természetes és udvarias.Szóval nem kell kiakadni ilyenen.
2021. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 alletta ***** válasza:
100%
gyereknek te felnőttnek számítasz. én megkértem a kb. 14 évesektől felfelé, hogy nyugodtan tegezzenek. olyan hálásak voltak érte. nekik is ciki, hogy most hogyan is köszönjenek.
2021. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 -> Ja igen, azt kifelejtettem, hogy engem is le szoktak bácsizni, meg csókolomozni :D . De szegény gyereknek inkább meg se mondom, hogy zavar, mert én is voltam nem is olyan rég a helyükben még :D .


20/F

2021. márc. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszönöm szépen a normális válaszokat! Egyébként nyugodt vagyok csak munka közben eszembe jutott ez a gondolat és gondoltam ki írok egy kérdést mások mit gondolnak erről.

2021. márc. 9. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7.:Szívesen! :)
2021. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen én se szoktam mondani hogy zavar egy picit inkább normálisan vissza köszönök és megyek tovább meg természetesnek veszem hogy lassan ezt is el kell fogadni az idő előrehaladtával
2021. márc. 9. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

Én csak azt nem értem, ha minden újonnan megismerő ember 30+ nak saccol engem életkorra, a gyerekek miért nem köszönnek nekem soha csókolommal? :D

Minden gyerek heló meg szia.


Na ezt oldja meg valaki. :D

2021. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!