Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan élted meg amikor...

Hogyan élted meg amikor először köszöntek neked csókolommal?

Figyelt kérdés

Kicsit összeomlottam. :)


Ezek szerint már a „fiatalságomon” kívül a „fiatalos kinézetemet” is elveszítettem.


2019. nov. 13. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindegy, hány éves volt az illető:)

Nekem kb 18 évesen köszöntek így a pici 3 évesek, de hát nekik mindenki “néni” meg “bácsi”, aki sokkal nagyobb, mint ők meg olyasmi ruhái vannak, mint anyának és apának.

Ha egy 30 éves köszönt így, és te 40 éves vagy, az mondjuk kicsit tényleg kínos.

2019. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Emlékszem, nekem az akkor volt először, mikor tizedikes voltam, és kisöcsémért mentem a sulijába, na ott a kis alsósok. Az furi volt, főleg hogy mindig fiatalabbnak néznek a koromnál.

De belegondolva... Az a röhej, hogy 36 vagyok, de nem emlékszem, hogy azóta bárki köszönt volna így nekem, mert ha össze is találkozok gyerekekkel, pl. beszállok velük (meg a szüleikkel) a liftbe, a gyerekek vagy nem köszönnek, vagy alig hallhatóan motyognak valamit, vagy "jó napot"-tal köszönnek. Lehet, hogy kopik ki ez a fajta köszönés?

2019. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fősuliba jártam. Jöttem haza busszal, erre egy fiatal anyuka mondta a pár éves kislányának, akik helyett foglaltak mellettem, hogy köszönjön nekem így.

Kicsit fúró volt a helyzet, de nem szívtam nagyon mellre.

2019. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy. Gyerekek szoktak így köszönni nekem. Nyilván nem azért, mert öreg vagyok, hanem mert felnőtt, ő meg gyerek.
2019. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#2, szerintem is eltűnik lassan. Bár már a magázás is, pl alsó tagozatban már sokszor a gyerekek tegezhetik a tanítókat, nyilván oviban is az óvónénit. Szóval simán lehet, hogy egy mai gyerek 10-11 éves koráig nem is találkozik a magázás formájával, ha otthon nem tanítják meg neki.
2019. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
25 éves voltam, nem vettem magamra, kisgyerekként nekem is öregnek tűntek a huszonévesek :)
2019. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11 éves voltam, szóval... :D Kicsit meglepődtem.
2019. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Eza hülye "köszönés" még nem halt ki???
2019. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem... sőt, nyomják vissza a köztudatba, nekem az elsős üzenőfüzetemben van egy olyan bejegyzés, hogy "a gyerek nem tud köszönni"... mert nem csókolózok, hanem kultúrált ember módjára köszönök, jó napot kívánokkal.

amúgy 16 voltam, és egy 14 éves kislány osztálytársai köszöntek így egy szülinapon (egy tánciskolába jártunk)

2019. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok. A párom 12 éves unokaöccse csókolomozott le. Eléggé magamba voltam roskadva utána. Ovis gyerekeknek még elnézem, de egy 12 éves, 4.osztályos gyerek az nem kicsi már.
2019. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!