Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért hiszi azt néhány ember,...

Miért hiszi azt néhány ember, hogy felmentése van a gondolkozás alól?

Figyelt kérdés
Sok kényelmetlenséget szül az, hogy egyes helyeken a vezetők vagy a munkavállalók nem gondolkoznak. Nem tudják átlátni, hogy igénybe vevői oldalról nem praktikus, amit csinálnak. Ezen dolgok nagy része semmibe sem kerülne anyagilag, viszont tényleg többet és logikusabban kellene gondolkoznia az emberek többségének.
2021. márc. 11. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Saját bőrömön tapasztaltam ezt a problémát szolgáltatói részről. Én rengeteg dolgon önkényesen változtattam. Azt hittem jót teszek a cégnek is és legfőképp az ügyfeleknek. Az ilyesféle dolgaim miatt mindig jött a negativitás a feletteseim felől. Egy idő után elegem volt a szélmalom harcból. Meetingen is mikor felhoztam ezeket a dolgokat csak heves vita lett belőle.

Szóval mikor egy alkalmazott rugalmatlan veled, nem olyan biztos hogy nem dolgoztak keményen a betörésén vagy a háttérben nem munkálkodik a hibák javításán.

2021. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!