Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Benzinkúton "megszólnak"...

Benzinkúton "megszólnak" (vásárlók/eladók), ha csak a biciklim kerekét mentem felfújni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha baj lenne nem lenne ilyen opció.
2021. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%
Nem. Azért van kinnt ingyenesen, hogy használd.
2021. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Endura válasza:
86%
Miért szólnának meg?Nem véletlenül van ott ilyen lehetőség,ami ráadásul ha jól tudom ingyenes is.Marketing célja is van,ha már ott vagy valószínűleg vásárolsz is,de ez egyáltalán nem kötelező.Ezért nem fognak lenézni,kinézni vagy megszólni.
2021. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én többször fújtam már fel a biciklim gumiját benzinkúton, és sosem szóltak meg. De a benzinkutasok túlnyomó többsége egyébként is jó arc.
2021. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyakran fújok fel kereket (kis forgalmú) benzinkúton, semmi negatív dolgot nem tapasztaltam eddig.
2021. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shitworld ***** válasza:
96%
Húha neked nagyon sok dolgod van önmagaddal. Ez egy apróság csak és képes lenne blokkolni, ez nagyon nem jó. Mit számít ha morognak érte vagy, hogy mit gondolnak? Ha fel kell fújni akkor felfújod és kész.
2021. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, általában még segítenek is, ha kell. Múltkor egy másfajta szeleppel rendelkező biciklit fújtunk fel, a kutastól kérdeztük meg, hogy van-e olyan szelep. Segített, fel tudtuk fújni végül.
2021. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként ez nem hülye kérdés, engem autóval is szólt már meg a kutas, hogy mi az, nem tankolok, csak fújok?
2021. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ez függ a benzinkúttól, de nálunk(és tudomásom szerint sok más helyen is) az az elfogadott álláspont, hogy az emberek a benzinkútra mennek bicikli kereket fújni.
2022. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gond, de takarításra, motortér portalanítására használni már nem illik a kompresszort (van, ahol ki is írják).
2022. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!