Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Takarítónő előtt illetlenség...

Takarítónő előtt illetlenség a piszoárnál pisilni?

Figyelt kérdés
Fülke foglalt volt és nagyon kellett. Jobb mint bepisilni. Választók se voltak a falon, látta a péniszemet is a nő.
2021. márc. 30. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ezt minden héten kiírod?
2021. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
92%
Engem abszolút nem szokott érdekelni, csak a munkáját csinálja. Biztos látott már előtte is hímvesszőt, nem hiszem, hogy az enyémre kíváncsi. Ha meg igen akkor egészségére :)
2021. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem akarná, hogy bemenjenek, amíg takarít, eltorlaszolja a vécé bejárati ajtaját (bevásárlóközpontok vécéinél például szoktak ilyet), ha nem teszi, "őt terheli a felelősség", ha pisilnek előtte. :)
2021. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem érdekelne. Mindenki végzi a saját dolgát.
2021. márc. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Majd ha nem másfél órát kell utazni egy rohadt bokorért v illemhelyért a városban, míg majd behugyozol, akkor kényeskedhetnek. Egyébként meg szerintem nagyon sokaknak elege van belőle, hogy direkt állandóan "biodiszletként" mutogatják a kedves plázák, hogy bezzeg náluk van takarítás. Ha van két vécé és egy takarítónő, akkor az egész nap vagy épp az egyikbe vagy épp a másikba van kirendelve épp láttatás céljából. Megmondom őszintén, inkább legyen összeszarva és összehányva a vécé, minthogy azért ne tudjak végre hugyozni, mert állandóan ott kell ezeknek csúcsidőben ténferegni. Rettenetesen idegesítő, pláne, amikor a másik vécé meg rossz, vagy tizennyolcan állnak hat piszoárra sorba. Elintézhetnék reggel és este a dolgot, napközben meg csak ellenőriznék, nem keletkezett valami botrányos hányadék, de nem akkor kéne csempefugát fehéríteni...


Egyébként már bocsánat, de ha bárki bármi olyat ott lát, akkor nincsenek az elválasztó faldarabkák normálisan felhelyezve. Az meg egy külön történet.

2021. márc. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Illetlenebb lenne, ha mellépisilnél. Ha nem zavar, hogy látja a péniszedet, tedd azt. :)
2021. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne illetlenség? Még mindig jobb, hogy megláttad a fütyidet, mintha bevizeltél volna. Biztos látott már olyat a takarítónő. :) Emberek vagyunk. Kulturált ember nem az utcán végzi el, ha van szabad nyilvános WC a közelben.
2021. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Illeni nem illik, de szükség törvényt bont. :)
2021. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, a takarítók nem maguk döntik el, mikor takarítanak, és van egy bizonyos időintervallum, amiben meg kell csinálni. Főleg plázákban, minden órában ellenőrizni és takarítani, én is utálom, amikor megy a vonatom, buszom, akármim, szeretnék egyet még pisilni előtte, és el van barikádozva a mosdó ajtaja. Ilyenkor vagy szépen megkéred, hadd mehess be vagy menj másik emeletre, ennyi. A kérdező meg valami fura perverzióban szenvedhet, hogy hetente kiírja ezt. (Vagy arra számít, hátha itt a takarítőnő a váalszolók között.)
2021. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlenség. Szükség törvényt bont szerintem, ha már nagyon kellett, és a takarító meg pont ott volt, hát nem tudom, lehet, hogy ő is úgy volt inkább vele,hogy ha már tényleg nagyon kell, akkor inkább kapd elő, és ereszd ki oda, ne a gatyádba. Egyikőtök sem tehetett róla,hogy a másik éppen ott lófrált. Mind a ketten, ha úgy tetszik, "áldozatai" vagytok ennek az eseménynek, a szitunak, a körülményeknek. Az áldozat nyilván itt kicsit erős szó, de szerintem érthető,mire gondolok. Szerintme megértő volt veled , és maximum elfordult. Igen , a pisilés egy intim dolog, de tehát nem tehettél róla, hogy pont ott volt a takarítónő, ahogy ő sem arról, ha foglaltak voltak vagy wc-k, és neked piszoár jutott; valamint még tehát ő sem tehetett arról, hogy pont akkor jött rád a "szapora", és neked ott pont akkor kellett a dolgodat végezned. De amúgy tehát , mire való a fiúbudi, vagy egyáltalán a budi, hogyha nem arra , hogy ott fiúk/férfiak végezzék a dolgokat. Te rendeltetés-szerűen használtad, nem tudhattad előre,hogy a takarítőnő be fog nyitni, ahogy arról sem tehettél, hogy ennyire kellett, és ennyire sügős volt;hogy ha nem engeded ki, akkor kifakad a gatyádba. Tehát szrintem nem votl ezzel probéma. Egyszeri alkalom volt; és tehát nem mutogatni akartad magad és az volt a cél;hanem csak a dolgodat végezted; szerettél volna minél hamarabb könnyiteni magadon.
2021. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!