Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehetnék jóban a cigányok...

Hogy lehetnék jóban a cigányokkal?

Figyelt kérdés
Minsdig belém kötnek, próbálok velk összehaverkodni, szótérteni, de én nem vagyok kötekedő, bunkó, és nem illek hozzájuk.Azért, hogy me piszkáljanak, ne kötekedjenek,, anem legyenek velem "normálisak". Akkor ne is probáljam,sose lesznek velem kedvesek, normálisak?
2010. aug. 22. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hozzám a múltkor odajött egy kiccsávó jópofizva pénzt kérni, mondtam, hogy bocsi, de nem tudok segíteni, erre elhordott mindennek, meg azt mondta, hogy dögöjjé meg, rohadt ribanc! Minek ezekkel jóban lenni? Ha magyarnak nem adok, az nem átkozódik.

Egyébként volt egy cigány osztálytársam, vele semmi gond nem volt, de ez már az első napon kiderült, hogy ő más, vele lehet haverkodni.

2011. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Éböl hadnagy válasza:
A kifosztós beszólongatós késelős fajta nem érzi meg a kedvességet és a jóindulatot. De a normálisabb kevésbé agresszív fajtával talán lehet beszélni.
2011. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak az a gond, hogy tízből kilenc megkésel, mielőtt még egy nem-agresszív, kommunikációra hajlandót találsz:((
2012. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!