Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szokása ez a lányoknak?

Miért szokása ez a lányoknak?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a lánytársaságok,látszólag nagyon szeretik egymást,mikor találkoznak puszi-puszi,egymás mögött pedig sokszor "k******ák" egymást,és nagyon kritikusak egymással ,sokszor pont azt szidják és "k****ák",aki nem az és nem érdemli....Miért szokása ez egyes lányoknak?
2010. aug. 26. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert azt hiszik, hogy így hú de menők. Ezeket szívből tudom sajnálni, hogy agyilag ilyen fogyatékosok. -.-
2010. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Konkurenciának tekintik a másikat, ennyi. Titokban rivalizálnak.
2010. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

mert sok a kétszínű pi**a

19L

2010. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy jellemhiba! Vagy ki tudják nőni, vagy nem.
2010. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, h nem most vagyok fiatal...

Megjegyzem: bizonyos intelligenciaszint felett ez nem fellelhető.

2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
71%
20:41-nek igaza van. A nők 90%-a iszonyúan hiú + imádnak pletykálni. Ezt a kettőt kombinálják. Konkurenciát látnak a másik nőben, ezért "bosszúból" kibeszélik azt. Kreálnak valamilyen hibát és azt terjesztik...ez van
2010. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy rossz emberi tulajdonsag, s ami a legrosszabb, hogy a korral ez elhatalmasodik majd, es meg rosszabb lesz.
2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
26 lányosztálytársam volt középsuliban, szóval én ismerem a helyzetet. Mivel én fiú vagyok, sok mindent láttam külső szemlélőként, ahogy a lányok viselkednek egymással. Nem volt mindegyik pletykálós, kétszínű kurv@, ahogy a valóságban sem mindegyik az. De nagyon nagy arányban azok. Szántam őket.
2010. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A gimis osztályom is tele volt ilyen lányokkal. Ha együtt voltak, akkor hű de nagy barátnők, egymás háta mögött meg mennyire utálják a másikat... Elég visszataszító tulajdonság a kétszínűség :S Nem értem, miért van szükség álbarátokra. Mármint én akkor már inkább lennék egyedül, mint olyanokkal, akiket igazából utálok.
2010. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nem volt ilyen durva pedig össz vissz öt fiú volt az osztályban. Mindenki tudta mint gondol róla a másik és eszerint is viselekedek az emberek egymással. Mondjuk a mi osztáylunk messze nem mondható átlagosnak. Persze nálunk is voltak konfliktusok meg szarkavarás ,de semmi ilyesmi amit te írsz kérdező!És igenis voltak nagyon szorosan összetartó baráti körörk!
2010. aug. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!