Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen ruhában illene színházb...

Milyen ruhában illene színházba mennem?

Figyelt kérdés

Huszonéves egyetemista srácként, nyári melegben, beltéri színházi előadásra miben illene mennem?

Fekete sportcipő, hosszú farmernadrág és sötét színű rövid ujjú ing megfelelő lenne, vagy ez nem elég elegáns egy színházba?



2021. júl. 9. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Tkp. akármiben, matiné v. délutáni előadásra megy a farmer is. Esti előadásra inkább öltöny nyakkendővel.
2021. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem fekete bőrcipőt veszel fel, miért sportcipőt? Vagy sportelőadás lesz?
2021. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Mikor legutóbb, a covid előtt öltöny-nyakkendőben mentem, kb. hülyének néztek az ismerőseim, hogy minek vagyok így kiöltözve, illetve más, idegen fiatalok sem úgy voltak.

#2 A fekete bőrcipőm nagyon ünnepi, kb. csak a fekete öltönyömhöz illik. Illetve tulajdonképpen az említett sportcipőm is egy fekete bőrcipő, csak sportos fazonú, nem elegáns.


Maradjak akkor az öltönynél? Nekem megfelel, csak a legutóbb is kb. kinéztek, hogy minek vagyok így kiöltözve.

2021. júl. 10. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen színház.

Ha van nem farmer szüvetnadrágod, egy elegánsabb mintázatú galléros inggel szerintem megfelel. (pl csíkos vagy egyszínű ing, nem kockás)

2021. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

"Mikor legutóbb, a covid előtt öltöny-nyakkendőben mentem, kb. hülyének néztek az ismerőseim, hogy minek vagyok így kiöltözve, illetve más, idegen fiatalok sem úgy voltak."


Ez így van. A mi generációnk már nem csinál ebből túlmisztifikált eseményt. Egy természetes kultúrális, szórakozási forma. Ne legyen szakadt az ember, de én ezidáig fekete farmer, fekete póló, bőrcipő outfitben teljesen jól elvoltam a színházakban:D

2021. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!