Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van olyan uszoda pl. Olaszorsz...

Van olyan uszoda pl. Olaszországban, ahol a nemenként elkülönített öltözőben is fürdőruhában kell zuhanyozni. Mit szólnál hozzá, ha itt is bevezetnék?

Figyelt kérdés
uszoda, fürdő, fürdőruha, zuhanyzó

2021. júl. 12. 13:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Én sem szeretek nyilvánosan levetkőzni, és azt sem szeretem látni például, amikor az öregasszonyok előttem lóbálják a mellüket vagy vakargatják a szőrüket. Az olaszokban ezek szerint jobban megvan a természetes szeméremérzet, amit nálunk a prolitempó kiölt. És nem, nem vagyok sem bigott vallásos, sem testellenes, sőt, a saját testemmel is teljesen ki vagyok békülve, de tisztelem annyira, hogy csak az lássa, akinek megmutatom (+ akinek muszáj: doki).
2021. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
A szeméremérzet minden, csak nem természetes. Az egy tanult (belenevelt) viselkedési minta. A prolitempó az, amikor sz*ros seggüket áztatják a jólnevelt népek a közös úszómedencébe, mert úszás előtt fürdőruha nélkül tusfürdővel tisztálkodni derogál nekik.
2021. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmegy a kedvem a fürdőzéstől, olyan kedvet csináltok:)
2021. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Aki finnyás, az jobb, ha nem tudja, milyen altesttel vonulnak be a népek a medencébe. A fürdőruha ugyan takar, de a vízbe ugye beleázik minden. Mit gondoltok, miért kell a vizet klórozni? De az erkölcseinkre vigyázunk, az fontos! Meg ne lásson minket senki ruha nélkül, még a végén megtudnák, hogy férfiak vagy nők vagyunk.
2021. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, te a valóságban is végigpróbálgatod ezt a sok uszodát, vagy szárnyal a fantázia?
2021. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
#12 pont hogy tiszta vízzel kell lezuhanyozni a medencébe csobbanás előtt...
2021. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
#16 ugyan miért ne lehetne tusfürdőt használni? Sőt, kell is, a bőrön lévő zsírt és egyéb szennyeződéseket eltávolítani, mert ezek mind terhelik a medence vízkezelő rendszerét. Minél több szenny kerül a vízbe, annál többet kell klórozni.
2021. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
hogy mi? én éltem Olaszoraszágban, és láttam is ilyet, meg is dőlt bennem eléggé a "nyitott déli nép" -féle felfogás, de azért többségében mégse. az olaszok csak felszínesen lazák, aztán valójában iszonyú prűdek tudnak lenni.
2022. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ez nekem teljesen fura és új

én meg pont azt olvastam az olaszokról nemrég, hogy ott a parton a tizen huszonéves korosztály is olyan laza, hogy szemrebbenés nélkül viseli egész nap a szűk speedot és nem a nagy vízgyűjtőzsákokkal szórakoznak mint itthon

2023. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!