Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egyetértenél azzal, ha minden...

Egyetértenél azzal, ha minden fürdőben uszodában lenne naturista szauna, akár koedukált, akár nemenként elkülönített?

Figyelt kérdés
szauna

2020. okt. 6. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
egyetértenék.
2020. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Sosem értettem, minek fürdőruhát viselni a szaunában. Pláne kötelező jelleggel.
2020. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
90%
Igen. A 80 fokos szaunában műszálas, klóros vízzel átitatott fürdőruhában és gumipapucsban ülni sajnos tipikus magyar szokás. Nyugaton, északon textilmentes. Ez nem perverzió meg magamutogatás, hanem a szauna rendeltetésszerű használata.
2020. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen egyet értek vele. Nem egészséges szaunázni műanyagban.
2020. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Még szép, hogy egyetértenék vele, hiszen pont azért kerülöm az uszodai, illetve "prűdebb" fürdőhelyek szaunáit, mert nem lehet természetesen és egészséges módon használni.
2020. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de a nemenként elkülönítettel nem. Nem akarok a feleségemtől külön szaunázni. Szaunázni csakis textilmentesen érdemes, fürdőruhában maximum melegedni lehet, az nem egészséges sem annak aki viseli, sem annak aki még bent van. Én csakis textilmentes helyre járok szaunázni, sosem volt gond, hogy nincs ruha másokon vagy rajtam.
2020. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2%
Uszodába úszni megyek, nem tespedi és lustulni.
2020. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%

A szaunázás, ha helyesen csinálják, nem tespedés és lustulás.


Papucsban-fürdőgatyában beülni a langymelegbe (lehetőleg törölközőt sem magad alá terítve), utána langymeleg vízzel lecsapatni magadat, na az a tespedés és lustulás.

2020. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3%
Csak még mindig nem értem, a szaunázásnak mi köze a vízi sportokhoz. Meg úgy általában a sporthoz.
2020. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
2020. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!