Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik öltözködni egy...

Hogyan illik öltözködni egy pénzügyi osztályon?

Figyelt kérdés

Hamarosan kezdek egy kórház pénzügyi osztályán,

Az ing a minimum, vagy esetleg egy galléros póló még belefér?



2021. júl. 27. 14:02
 1/6 anonim válasza:

Szerintem első nap vegyél fel egy szolid inget

Azt megláod első nap a többiek hogy öltözködnek

Megmondom őszintén én nagyon nem vagyok ing párti meg az a fenenagy kiöltözős

2021. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem találkozol külsős ügyfelekkel, vagy ha igen, az tervezhető, nincs szükség extra kiöltözésre.
2021. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Egy sima ing rendben van, csak NE rövid ujjú legyen, mart annál már csak a fekete cipő, fehér zokni kombó a prolibb.
2021. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
12%

".... csak NE rövid ujjú legyen, mart annál már csak a fekete cipő, fehér zokni kombó a prolibb."


Ezek szerint egy rövidujjú ing proli :) MIért is?? :D

40 fok tikkadásba ki fog hosszú ujjú inget venni de komolyan??

Max a bankigazgatók meg a felsőmenedzserek!

Sehol se divat már túlöltöni, nagyon sokat lazultak a kötöttségek ezen a téren... Én állami szférába konkrétan a Járási Hivatalba a kormányablak ügyfélfülékbe a ténylegesen ügyfelekkel foglalkozó ügyintézőkön kívül (most a minisztériumokat meg ilyeneket hagyjuk) konkrétan sehol se láttam kiöltözve senkit se.. A munkaügyi központokba is úgy rohangálnak ilyenkor mintha kb a strandon lennének nem is egy hivatalba!

Én voltam olyan közig.állásos interjún is (szintén ilyen kánikulai időbe pár éve) ahol az interjúztatón konkrétan egy suhogós szoknya meg egy tehénmintás ujjatlan felső volt :D

2021. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Nincs gond azzal, ha valaki lazán öltözik, pl. egy sima galléros póló teljesen rendben van, de ugye az nem ing. Ha rövid ujjú felsőt akarsz felvenni, akkor vegyél fel azt, de az ne ing legyen. Egyébként már nem a 70-es években vagyunk, egy jó minőségű ingbe ma már nem fogsz bepállani, meg eleve a legtöbb irdában már pl. légkondi is van, szóval a meleg se lehet akkora probléma, de ha mégis az, akkor vegyél fel egy pólót.
2021. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%

Ezeket a rövid ujjú ing elleni kirohanásokat nem kell komolyan venni. Látták valami divatguru YouTube csatornáján vagy blogján, hogy ez gáz és mondják utána a mantrát.

Teljesen igényes szetteket is össze lehet hozni rövid ujjú inggel.

2021. júl. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!