Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Segítség metalheadek és...

Segítség metalheadek és rockerek!! Nem tudom, hogy poser vagyok-e??

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a metál zenét viszont nem tudom eldönteni, hogy poser vagyok-e.


Szinte semmi mást nem hallgatok csak metált meg néha rockot. (Ritkán valami indie félét is)


Mitől leszek/lennék/vagyok poser?


Nem vagyok kíváncsi hülye válaszokra. Köszönöm!



2021. aug. 7. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Poser vagy ha azon gondolkodsz, hogy poser vagy-e :D
2021. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.

Nálatok hány évig tartott a metál zene iránti rajongás?

Azt honnan lehet megtudni, hogy ez csak egy fellángolás vagy igazi?

2021. aug. 7. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy 12 éves korom óta hallgatok metált, most leszek 30. De nem kizárólag metált, hallgatok hard rockot illetve punkot is és különböző elvontabb underground zenéket. Meg amúgy mindent, amihez kedvem van.

Vársz pár évet és meg tudod, hogy fellángolás volt-e :D

2021. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon gondolom azt, hogy poser vagyok mert sok bandát hallgatok meg ismerek, de ha rám nézel fix, hogy nem mondanád, hogy én metalhead vagyok.
2021. aug. 7. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az öltözködéstől lesz valaki metalhead.

A pózerkedés pont az, hogy divatból felöltöd egy szubkultúra sztereotip öltözködési sémáját, de ha megkérdezik tőled, hogy szereted-e azt a bandát, aminek a logója a pólódon virít, köpni-nyelni nem tudsz, mert azt sem tudtad, hogy léteznek. 😅

Mint említetted, valóban szereted ezt a fajta zenei világot. Akkor nem lehetsz pózer.

Rengeteg rocker, metalhead megy el melletted az utcán, akiről ezt pusztán a megjelenésük alapján nem tudnád megmondani, mert abszolút hétköznapian öltözködnek. Még maguk az előadók sem hordják 0-24-ben a fellépős szettjeiket, a hétköznapi életben ugyanúgy felveszik a szivárvány bármely színét, nem csak a feketét.

2021. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha Ossian-os trikót hordasz csak azért, hogy mindenki lássa mennyire rocker vagy akkor pózer vagy.


Én is a rockot és a metált szeretem, de az öltözködésemen ez egyáltalán nem látszik.

2021. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy poser, ha csak azért hallgatod, hogy menőnek érezd magad mások előtt.
2021. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, mint 6os írta: Ha csak azért csinálsz valamit hogy látszódjon mekkora metálhead/rocker vagy, akkor vagy pózer. Ha élvezed a zenét akkor csak annyit mondok: welcome brother/sister :)
2021. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Ja, ha tényleg hallgatod és szereted akkor nem vagy pozőr (igen, így írjuk magyarul). Aki nagyon-nagyon rockernek vagy akárminek néz ki az nekem mindig gyanús.
2021. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass Iggy Popra, és sz.rd le, hogy minek tartanak. Nevetséges, hogy pont egy nonkonformista szubkultúra tagjai reszketnek azon, hogy mit gondolnak majd róluk... Ne már.
2021. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!