Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szalagavató! Milyen ruha?

Szalagavató! Milyen ruha?

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz kategóriába írtam a kérdést, de nem baj.


Szóval most megyek negyedikbe és hamarosan szalagavató és nem tudom hogy majd milyen ruhát vegyek vagy varrassak. Az a helyzet hogy kicsit "husibb" vagyok mint kellene, nem kell ilyen 80 kilóra gondolni hanem kb 60-65 kg között mozgok. Szóval az lenne a kérdésem hogy milyen ruhát vegyek vagy varrassak szalagavatóra? Linkek érdekelnének leginkább.


2010. aug. 30. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
én enm tudom ez nálatok h van de tudtommal mindne rendes suliba egységes az osztály ruhája, kosztüme. Legalább is nálunk így volt! (Most ballagtam ebben az évben)
2010. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
nálunk gimibe tavaly mindenki olyan ruhát viselt amilyet szeretett volna (koktélruha), nem volt egységes kosztüm. linkelni most nem tudok, de szerintem egy pánt nélküli mell alatt varrott ruha jól állna.
2010. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk is így volt. Választottunk közösen egy mintát, megvarrattuk, és abban volt a szalagozó, ballagás, érettségi!
2010. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát szalag feltűzésekor egyformában leszünk, de utána mindenki átöltözik majd, és azt nem tudom hogy az a ruha milyen legyen amibe majd átöltözök.
2010. aug. 30. 16:17
 5/11 anonim ***** válasza:
arra semmit nem tudok javasolni emrt mi már nem nagyon öltözgettünk meg vettünk még egy ruhát utánra mivel ígyis 12b0 legább benne volt a szalagavtó. 25 volt a kosztümünk és még ugyan ennyi a keringős cucc. ugy h mi ezt a részét már mellőztük. (első voltam).
2010. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk se volt egységes
2010. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy érted h táncolni fogsz és arra átöltözni?

Én is most leszek negyedikes, keringőzni is fogok és azt menyasszonyi ruhában, én kölcsönzöm,az a biztos.Szerintem menj el pár üzletbe és próbálgass ruhákat, akár táncra kell, akár nem.

2010. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ugyebár egy kosztümünk a szalagtűzésre, ez egységes nadrág és blézer volt, az alatta lévő blúzt/felsőt pedig mi varrtuk, olyan színűt és fazont, amilyet akartunk (ruhaipari szki). Osztálytáncunk elég egyedi volt, azon is egységes volt a ruha, aztán a keringőre pedig mindenki saját magának szerzett be menyasszonyi ruhát. más ruha nem kellett, a keringő után felvettük a kosztümöt.
2010. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy egységes ruha lesz szalagtűzéskor, aztán keringőkör szintén, és utána mindenkinek egy kis koktélruhát vagy kosztümöt vagy valamit fel kell vennie amiben majd eszünk meg táncikálunk, "bulizunk". És engem az a koktélruha érdekelne, amit keringő után veszünk föl táncolni meg bulizni, na az a ruci milyen legyen?
2010. aug. 30. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:

:)itt vannak ruhák...szerintem ezekhez hasonlót felvehetsz,ezek szerintem elég szépek.:)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!